Toptan Yüzücü Bonesi

Toptan Yüzücü Bonesi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan yüzücü bonelerimizi hem havuzda, hem de denizde kullanabilirsiniz. Yüzerken saçlarınızı ve saç derinizi havuz ya da deniz suyundan koruyan yüzücü bonelerimiz likralı ve silikonlu yapıdadır. Daha hijyenik ve daha rahat bir yüzme gerçekleştirmek için mutlaka yüzücü bonelerimizden faydalanmalısınız. 

YÜZÜCÜ BONELERİ

En temel yüzme malzemeleri arasında yer alan yüzücü boneleri, yüzme sporunun tadını çıkarmak için gerekli ürünlerden biridir. Pek çok havuzda bone kullanımı zorunlu hale getirilmiştir. Bone zorunluluğunun asıl nedeni, saçın havuza dökülmesini engellemektir. Birbirinden renkli yüzücü boneleri ile serbest yüzüşler yapabilir ya da havuz yarışlarına katılabilirsiniz.

Su aerobiği gibi etkinliklerde likralı bonelerden kullanmak daha iyi bir seçim olacaktır. Yarışlarda ya da antrenmanlarda ise, lateks ve silikon yüzücü bonelerinden kullanabilirsiniz. Ayrıca en dayanıklı bone türünün silikonlu boneler olduğunu unutmamalısınız. Silikonlu boneler, yüzme esnasında mükemmel bir rahatlık sağlamaktadır bireylere.

Yüzerken bone kullanmanın avantajları bir hayli çoktur. Özellikle saçlarınız uzunsa boneler en çok sizin işinize yarayacaktır. Çünkü boneler, saçlarınızın yüzünüze gelmesini engeller. Böylece yüzerken hızınız kesilmemiş olur. Bone kullanımının elbette saçlara ve saç derisine de faydası bulunmaktadır. Özellikle klorlu havuz sularından saçlarınızı ve saç derinizi korumaktadır boneler.

Lateks boneler ise, balon boneler olarak adlandırılabilir. Çünkü bu bonelerin yapımında kullanılan malzeme adeta balonu andırmaktadır. Lateks bonelerin kullanışlı olduğu pek fazla söylenemez. Bu boneler en ufak tırnak temasında kolayca yırtılabilmektedir. Bone kullanımının yüzerken sağladığı avantajları asla gözardı edemeyiz. Bone kullanmamış olsaydınız, yüzerken saçlarınız devamlı gözünüzün önüne gelecekti ve yüzerken rahatsız olacaktınız. Hatta yüzerken hız bile kaybedecektiniz. Sonuç olarak, bone kullanımını aksatmamalısınız. Eğer bir boneniz yoksa, kısa sürede zevkinize uygun bir bone seçip almalısınız. Her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği bone çeşitlerimiz sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan ürünü alırken indirimli toptan fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bone takarken, iki elinizi boneye geçirerek boneyi hafifçe gerdirmeniz yetecektir. Başınızın boyutunda bir gerdirme yaparak, boneyi rahatça başınıza takabilirsiniz. Eğer saçlarınız uzunsa, boneyi takmadan önce saçlarınızı mutlaka toplamalısınız. Boneyi takmakta yine de zorlanıyorsanız, bonenizin içine biraz pudra serperek bonenin daha rahat takılmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle