Toptan Yürüteç

Toptan Yürüteç

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan yürüteç ürünlerimiz bebeklerinizin kullanmayı çok sevdiği ürünler arasındadır. Bu yürüteçler sayesinde bebekleriniz istedikleri yere kolayca ulaşabilecek. Yürüteç modellerimiz bebekleriniz herhangi bir eşyaya çarpsa bile devrilmeyecek ve onların yaralanmasını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. 

GÜVENLİ YÜRÜTEÇ MODELLERİ

Bebekler doğduktan bir süre sonra çevresini keşfetme ve çevresindeki birçok varlığa ulaşma çabasına girer. Bu dönemde henüz ayakta duracak kadar kemik gelişimini tamamlamayan bebekler, ne kadar yürümeye ya da ayağa kalkmaya çalışsalar da başarısız olurlar. İşte tam da bu noktada onların ilk adımlarını atmalarına teşvik edici yürüteçler devreye girer. Bebeklerin minik adımlarla yürümelerine yardımcı olan bu yürüteçler, bebeğinizin daha kısa sürede yürümeyi öğrenmesine yardımcı olur. Özellikle 6-12 aylık bebekler kendi başlarına hareket etmek, bağımsız olmak isterler. Onların bu dönemlerinde onlara destek olmalısınız. Bebeğinizin sağlığına asla zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış yürüteç modellerimizi inceleyebilir, çocuğunuzun yürüme alışkanlığına destek veren bir yürüteç satın alabilirsiniz. Öncelikle klasik yürüteç modellerimize göz atabilirsiniz. Bu modellerin ön kısmında bulunan oyuncaklar, yürümekten sıkılan bebeğinizin keyifli dakikalar geçirmesini sağlayacaktır. Bir taraftan yürüyen bebeğiniz, öbür taraftan canı sıkıldığında bu oyuncaklarla oynayabilecektir.

Diğer bir yürüteç modeli ise, aktiviteli ilk adım yürüteçleridir. Bu yürüteçlerde bebeğiniz adımını atarken müzik çalmaktadır. Böylece bebeğiniz hem yürüme egzersizlerini geliştirecek, hem de müzik eşliğinde hiç sıkılmadan eğlenceli vakit geçirecektir. Yürütece sahip bebekler artık daha az annelerini isteyecekler, anneler de rahat bir nefes alacaktır. Aksi halde bebeğiniz durmadan sizi isteyecek ve kucağınızdan inmeyecektir.

Bebeğinize uygun bir yürüteç almadan önce, onun kilosunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca seçeceğiniz yürüteç modelinin güvenli bir model olmasına dikkat ediniz. Yürütecin sahip olduğu güvenlik kriterleri ve oturma minderinin rahatlığı gibi konular çok önemlidir. Ürünü her açıdan detaylı olarak incelemelisiniz. Yürüteçler sahip oldukları özelliklere göre fiyatlandırılırlar. Müzikli ve oyuncaklı yürüteç modelleri klasik modellere nazaran daha yüksek bir fiyat aralığına sahiptir. Çocuğunuzun eğlenceli aktiviteler eşliğinde yürümeyi öğrenmesini istiyorsanız, müzikli ve oyuncaklı modellerden satın almalısınız. Üstelik sesli yürüteçlerin bebeğinizin ses duyularını geliştireceğini de unutmamalısınız. Günümüz yürüteçleri artık daha modern, daha işlevsel ve daha güvenli. Bu yürüteçlerden en kısa zamanda sipariş vererek, bebeğinizin ev içerisinde güvenle ilk adımlarını atmasını sağlayabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle