Toptan Yazı Tahtası

Toptan Yazı Tahtası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan yazı tahtası ürünlerimiz duvara monte edilebilen türdeki modeller ile daha çok ofis ortamlarında kullanılan ayaklı yazı tahtası modellerinden oluşmaktadır. Kusursuz bir yüzeye sahip beyaz yazı tahtalarımız okullarda, ofislerde, toplantılarda ve sunumlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. 

BEYAZ YAZI TAHTALARI

Eski dönemlerde kullanılan kara tahtaların yerini, zamanla daha modern çizgilerdeki beyaz yazı tahtaları almıştır. Kara tahtalara tebeşirle yazı yazılmaktaydı. Şimdilerde bu tozlu tebeşirlerin yerini, renkli tahta kalemleri aldı. Oldukça kullanışlı ve sağlıklı olan tahta kalemleri, tozlu tebeşirleri bizlere unutturmayı başardı. Yazı tahtalarının farklı çeşitleri ve boyutları bulunmaktadır. Örneğin, klasik beyaz yazı tahtaları, ayaklı olup daha çok aileler ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Ofislerde de kullanılabilirler. Bir de mobil ayaklı yazı tahtaları vardır. Onlar daha çok şirket sunumları için hazır bulundurulurlar. Tekerlekli mobil yazı tahtalarını taşımak oldukça kolaydır. Duvara monte edilen yazı tahtalarından da bahsedelim biraz. Bu tür yazı tahtaları öğretmenler ve grafik anlatımı yapan bireyler tarafından kullanılırlar.

İhtiyaca uygun bir yazı tahtası seçerken, yazı tahtasını ne amaçla kullanacağınızı belirlemelisiniz. Alacağınız yazı tahtaları kaliteli parçalardan oluşmalı ve özellikle arka kaplamaları nem geçirmez özellikte olmalıdır.

YAZI TAHTASI BAKIMI

Beyaz yazı tahtalarının zemini, özel bir zemindir. Bu yüzeye yazı tahtası kalemleriyle yazı yazılabilmektedir. Beyaz yazı tahtalarının üzerinde kullanacağınız bu kalemler kaliteli özelliklere sahip olmalı ve tahta yüzeyinde iz bırakmamalıdır. Tahta üzerinde leke bırakan tahta kalemleri bir müddet sonra tahta silgisini de kirletmeye başlar. Bu nedenle, leke bırakmayan ve kolay silinebilen tahta kalemleri satın almalısınız. Tahta üzerinde oluşan lekeler ise, hafif nemli bir bezle temizlenebilir.

YAZI TAHTALARININ İŞLEVİ VE ÖNEMİ

Teknolojik gelişmeler sayesinde eğitim hayatımıza ve iş hayatımıza pek çok yenilikler girdi. Yeni teknolojik ürünlerle hayatımız daha da kolaylaştı ve modernleşti diyebiliriz. Eğitim alanında yaşanan en önemli yeniliklerden biri de, kara tahta devrinin kapanması oldu. Kara tahtaların yerini, bugün daha işlevsel olarak kullandığımız beyaz tahtalar aldı. Üstelik bu tahtalar sadece okullarda değil, farklı türdeki modelleriyle birçok iş ortamında kullanılmaya başladı. Beyaz renkte bulunan modern yazı tahtalarının okullarda kullanımı, öğrencilerin derse karşı olan ilgilerini arttırmaya başladı. Özellikle yazı tahtaları üzerinde yapılan sunumlar ile öğrencilerin öz güvenleri tavan yaptı. Sosyal iletişim becerileri gelişti. Birçok şirket toplantılarında ya da sunumlarında da yine beyaz tahtalar kullanıldı. Onlar daha çok taşınabilir, tekerlekli yazı tahtalarıydı. Ofislerde kullanılan beyaz yazı tahtaları üzerine, farklı şemalar çizilmekteydi ve görsel sunumlar yapılmaktaydı. Kısacası, beyaz yazı tahtaları sayesinde iş ortamındaki verim arttı.

Yazı Tahtası Seçerken Hangi Hususlara Dikkat Edilmeli?

1. Hangi boyutta bir yazı tahtasına ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Örneğin, ihtiyacınızdan daha büyük bir yazı tahtası alırsanız, yeriniz daralabilir. Beyin fırtınası tekniğiyle sunum yapmayı düşünüyorsanız, büyük hacimlerdeki yazı tahtalarından almalısınız.

2. Ne tür bir yazı tahtası istediğinize karar vermelisiniz. Duvara monte edilen modellerden mi, ayaklı yazı tahtası modellerinden mi ? Ayaklı yazı tahtalarının da pek çok çeşidi bulunmaktadır. Örneğin, tekerlekli ayaklı yazı tahtaları, 360 derece dönebilen yazı tahtaları, panda mobil ayaklı yazı tahtaları, panda teleskopik ayaklı yazı tahtaları gibi.

3. Yazı tahtalarınız kullanışlı olmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle