Toptan Yazar Kasa Rulosu ve Yazar Kasa Rulosu İmalatı

Toptan Yazar Kasa Rulosu ve Yazar Kasa Rulosu İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Her üründe olduğu gibi, toptan yazar kasa rulolarımızı da uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Şeffaf ve en ekonomik fiyat avantajları ile hizmetinizdeyiz.                     Sipariş ve Bilgi İçin Hemen Arayın : + 90 545 4795687

YAZAR KASA RULOSU SEÇİMİ                                                                                                      Yazar kasa rulosu almadan önce cihazınızın hangi boyutta kağıt genişliğine sahip olduğunu bilmeniz gerekir.  Bu oranlar sırasıyla 80mm, 44mm, 70mm olabilir.Daha sonrası kolay . Tek yapmanız geren şey , ne kadar yazar kasa rulosu almanız gerektiğini belirlemektir. Rulo kağıdının stoğu çok önemlidir. Örneğin, çok fazla fiş kesmesi gereken bir işletme düşünün. Aniden yazar kasa rulonuz bitti.Nasıl fiş keseceksiniz? İşinizi bu anlamda garantiye almanızdan başka çareniz yok. Yazar kasa rulosu stoğu bu nedenle çok önemlidir. Her ne kadar her işimizi dijital ortamlarda yapsak da , kağıt ve yazıcıya her zaman ihtiyacımız vardır.

 

Bir başka pencereden bakalım olaya . Evinize bir yemek mağazasından yemek sipariş ettiniz.Nakit olarak hesabı ödeyemeyecek durumdasınız. Bu nedenle , bir pos cihazı getirmelerini rica ettiniz.Yemeğiniz evinize geldi ve kartınız ile ödeme yapmak istediniz.Fakat, rulo bitti.Yanınızda nakit de yok.Bu yüzden , ödeme yapamıyorsunuz.Bu çıkmazdan nasıl kurtulacaksınız? Müşteriniz kendini nasıl hissedecek? Empati yapın ve kendinizi hesabını ödeyemeyen müşterinizin yerine koyun. Ve ona en iyi hizmeti sunabilmek için mutlaka toplu olarak yazar kasa rulosu siparişi verin.

YAZAR KASA RULOSUNUN AVANTAJLARI                                                                        Toptan yazar kasa rulosu bulundurmanız halinde , ödeme yapılırken sorun    yaşamazsınız. Böylece , müşterileriniz mağazanızdan memnun bir şekilde  ayrılır. Mağazanızdan mutlu ve sorunsuz bir şekilde ayrılan müşterileriniz ,  büyük ihtimalle mağazanıza tekrar uğrayacaktır.

YAZAR KASA RULOSU (TERMAL RULOLAR)                                                                           Yazar kasa rulosunun diğer adı , termal rulo kağıtlardır.Bu ürünleri mutlaka     yanınızdan eksik etmeyin. En uygun fiyatlar ile bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız bizi seçin ve mağazanızın ihtiyacı olan bu ürünleri sepetinize ekleyin. Hafızalı hesaplayıcılar olan yazar kasaların , yazar kasa rulo ihtiyacını en hızlı,en güvenilir ve en ekonomik şekilde karşılayın. Cebiniz de zora girmesin , işinizde.Ekonomik olarak da maksimum tasarruf sağlayın. Yazar kasa rulosu bir demirbaştır. Bunu unutmayınız ve hemen bizi arayarak siparişlerinizi bize bildiriniz.

 

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle