Toptan Yatak Ve Yatak İmalatı

Toptan Yatak Ve Yatak İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan yatak ürünleri arasından uyku konforunuzu destekleyen ve rahat bir uyku geçirmenizi sağlayan modellere göz atabilirsiniz. Genel sağlığınız üzerinde uykunun önemli bir yer tutmasından dolayı, yatak seçiminizi kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olarak gerçekleştirmelisiniz.

HANGİ YATAK MODELİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Tabiki yatağın sizlere sağlayacağı rahatlık çok önemlidir. Birbirinden farklı tasarımlarda ve özelliklerde olan yataklar arasından en konforlu olanı seçmelisiniz. Zira gece rahat ve huzurlu bir şekilde uyuyabilen bir birey, sabah dinlenmiş ve yenilenmiş olarak uyanır. Toptan yatak modelleri arasından konforunuza ve bütçenize uygun ürünleri seçip alabilirsiniz. Yatak imalatı ile ürünlerde son teknolojiler kullanılmakta ve sıkı dokunmuş, yayları sağlam, terletmeyen kumaşa sahip yataklar üretilmektedir. Toptan yatak ürünlerinden satın alırken kişisel uyku alışkanlığınızı ve uyku pozisyonunuzu mutlaka ön planda tutmalısınız. Bir yatağın sağlıklı ve konforlu olması, vücudunuza uyumlu olması çok önemlidir. Yatak imalatı ile visco yataklar, yaylı yataklar, ortopedik yataklar ve lateks yataklar imal edilmektedir. Toptan yatak modelleri arasında çift kişilik ve tek kişilik olan ürünlere yönelebilirsiniz. Tek kişilik yatak ölçüleri şu şekildedir: 90x190, 90x200, 100x200, 120x200. Çift kişilik yatak ölçüleri ise; 140x190, 150x200, 160x200, 180x200, 200x200 şeklindedir. Vücut ağırlığınıza ve uyuma şeklinize göre bir yatak seçmenizde fayda vardır.

Toptan yatak çeşitleri arasında yer alan visco yataklar, bir çeşit sünger yataktır diyebiliriz. Bu yataklar üzerine oturduğunuzda vücudunuzun şeklini alırlar. Visco yataklar son derece hijyeniktir. Ayrıca yaysız ve ortopedik yataklardır bunlar. Üzerine oturunca gömülme durumu yaşanacağından, çok kilolu bireyler visco yataklardan kullanmamalıdır.

Yatakların bakım isteyen ürünler olduğu asla unutulmamalıdır. Ne tür bir yatak kullanırsanız kullanın, onu mutlaka havalandırmalı ve arada bir çevirmelisiniz. Kısacası yatağınızın tüm bakımlarını yapmalısınız. Yatağınızın çökmesi ya da omurga desteği sağlamaması durumunda, yatağınızı en kısa sürede değiştirmelisiniz. Çünkü vücudunuz için yanlış olan bir yatak halsiz olmanıza, bel ve sırt ağrılarına neden olabilir. Bedeninizin selameti için mutlaka kaliteli ve konforlu bir yatak kullanmalısınız. Yatak imalatı ile üretilen yataklar kişinin uyuma standartlarına göre sert ya da yumuşak yapıda olabilir. Bu sebeple yatak seçiminde kişisel durumunuzu ön planda tutmalısınız.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle