Toptan Yatak Örtüsü

Toptan Yatak Örtüsü

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan yatak örtüsü modellerimiz yatak odalarınızın havasını değiştirecek. Yatak odalarınız için önemli bir detay olan yatak örtüleri en renkli, en kaliteli sunumlarla göz dolduruyor. 

EV TEKSTİLİ ÜRÜNÜ YATAK ÖRTÜLERİ

Yatak odalarınızın şıklığını ön plana çıkaracak yatak örtüleri tek kişilik ya da çift kişilik olarak üretilmiş olup, zengin renk skalasına sahiptir. Zarif desenleriyle odalarınızda şık bir görüntü sergilemenizi sağlayacak yatak örtüleri farklı biçim ve boyutlarda satışa sunulmaktadır. Bu yatak örtüleri ile hem odalarınızda görsel bir zenginlik yakalayacaksınız, hem de üzerilerinde sağlıklı bir uyku çekebileceksiniz. Her zevke ve beğeniye uygun yatak örtüleri çift yönlü serilme imkanı da vermektedir. Klasik, modern ve yenilikçi stillerle üretilen yatak örtüleri pamuk, polyester, akrilik gibi kumaş çeşitleriyle ön plana çıkıyor. Son derece rahat, sağlam ve kullanışlı olan yatak örtüleri kolay temizlenebilmektedir. Kış aylarında yatak örtülerinizin içerisine yorgan dahi koyabilirsiniz. Özellikle evlenmeyi düşünenler için ideal bir çeyizlik ürün olan yatak örtüleri dört mevsim kullanılabilir özelliğiyle aradığınız konforu ayağınıza getiriyor. Hem yumuşak yapısı hem de geniş boyutlarıyla üretilmiş yatak örtüleri, yataklarınız için biçilmiş kaftan adeta.

YATAK ÖRTÜSÜ SEÇİMİNİZLE STİLİNİZİ YANSITIN

Yatak örtüsü seçiminde bazı önemli detaylar vardır. Yatak odası dekorasyonunuzu bütünleyebilecek  yatak örtüsü modelleri seçilmelidir. Bunun için doğru renk, desen ve modelde bir yatak örtüsü seçmelisiniz. Sade bir zevkle hazırlanmış bir yatak odanız varsa, daha gösterişli model ve renklerde yatak örtüsü kullanabilirsiniz. Yatağınıza sereceğiniz yatak örtüleri ile odanızı daha ferah ve büyük göstermeniz mümkün olabilir. Yatağınızın ölçülerini tam olarak bilmelisiniz ve yatak örtüsü seçimlerinizi ona göre gerçekleştirmelisiniz. Yatağınız ile örtünüzün ölçülerinin birbirini tutması gerekmektedir. Yatak örtünüzün etek bölümü yatağınızı iyice kapatmalıdır. Çabuk yıpranmayan, sağlam ve kolay temizlenebilen kumaşlardan üretilmiş yatak örtülerine yönelmelisiniz. Oldukça alternatife sahip yatak örtüleri doğru renk ve desenlerde seçilmelidir. Klasik  modelde döşenmiş bir yatak odanız varsa, işlemeli ya da taşlı yatak örtüleri kullanabilirsiniz. Dilerseniz yatak odanızda bulunan perde ile aynı renklere sahip bir yatak örtüsü seçerek odanızda daha hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Seçeceğiniz yatak örtüsünün nasıl yıkanıp temizleneceğini iyi bilmelisiniz. Pamuklu yatak örtüleri size daha kolay bir kullanım sağlayacaktır. Saten kumaşlardan yapılmış yatak örtüleri hoş görünüme sahip olmalarına rağmen, sıkça kaydıkları için kullanırken sizlere zor anlar yaşatabilirler.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle