Toptan Yatak Başlığı Ve Yatak Başlığı İmalatı

Toptan Yatak Başlığı Ve Yatak Başlığı İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan yatak başlığı modellerinden çift kişilik ya da tek kişilik çeşitleri seçerek yatak odanıza sihirli bir dokunuş yapabilir, estetik bir görüntü kazandırabilirsiniz. Şık çizgileriyle dikkat çeken ve göz dolduran yatak başlıklarımız sizlere uyku kalitesini ve konforunu birlikte yaşatacak. 

YATAK BAŞLIĞI MODELLERİ

Yatak odalarının en önemli dekorasyon ürünlerinden biridir yatak başlıkları. Toptan yatak başlığı çeşitleriyle yatak odalarının dekorasyonu stil kazanmaktadır. Yatak başlıkları yatağa monte edilerek kullanılmaktadır. Bu ürünler yatağa kolayca takılmakta ve taşınma gibi durumlarda kullanıcıya herhangi bir zahmet vermemektedir. Yatak başlıklarının imalatı ile metal yatak başlıkları, ferforje yatak başlıkları tasarlanmaktadır. İpek kumaşlarla kaplanan yatak başlıkları diğer çeşitlerine oranla daha yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Toptan yatak başlıkları çocuk ve bebek odaları için de tasarlanmaktadır. Bebekler için hazırlanan yatak başlıkları güvenlik gereği trabzanlı olarak satılmaktadır. Her bütçeye uygun yatak başlıkları bulunmaktadır. Yatarken konforu sağlayan yatak başlıklarından zevkinize ve stilinize uygun olanları seçebilirsiniz. Yatak başlığı imalatı ile farklı materyallere ve tasarımlara sahip ürünler yapılmaktadır. Toptan yatak başlıklarının bir çeşidi de içi dolgulu olan başlıklardır. Bu modeller diğer başlıklara nazaran daha pahalıdır. Ahşaptan imal edilen yatak başlıkları da bulunmaktadır. Genelde meşe ve ceviz ağaçlarından yapılmaktadır ahşap yatak başlıkları. Yatak başlığı imalatı ile oymalı tarzda modeller yapılmaktadır. Oymalı başlıklar işçilik gerektirdiğinden oldukça pahalı başlıklar arasındadır. Yatak başlığı imalatında 90x200 cm, 140x200 cm, 180x200 cm ebatlara sahip başlıklar üretilmektedir. Trabzan bulunduran yatak başlıklarından almayı düşünüyorsanız, kesenin ağzını biraz açmanız gerekecek.

Yatak başlığı modellerini dolap ya da şifonyer ile uyumlu olarak seçerek, yatak odası dekorasyonunuza tarz kazandırabilirsiniz. Evinizin en özel mekanı olan yatak odalarınızı, ruhunuzu ferahlatacak şekilde döşemelisiniz. Bu sebeple her bir eşyayı büyük bir özenle seçmelisiniz. Yatak odanızın en önemli eşyalarından biri olan yatakları ve başlıklarını da yine aynı özenle seçmelisiniz. Kapitone yatak başlıkları çokça tercih edilen modellerdendir. Yatak başlığı seçerken renk renk, çeşit çeşit alternatiflere sahip olduğunuzu unutmayınız. Bu yatak başlıklarıyla yatak odası tarzınıza şıklık katabilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle