Toptan Yastık

Toptan Yastık

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan yastık ürünleri rahat ve sağlıklı bir uyku için önemli bir detaydır. Doğru yastık seçiminizle beraber uyku kaliteniz artacaktır. Sizlere hijyenik ve rahat bir kullanım sunacak toptan yastık ürünlerimiz uygun fiyatlarla ve dayanıklı yapılarıyla hizmetinizdedir. 

A'DAN Z'YE YASTIK SEÇİMİNE DAİR HER ŞEY

Vücudunuzun ihtiyacı olan uykuyu size verecek olan şey rahat, konforlu bir yastıktır. Sizin için doğru olan bir yastığı seçmekle güne daha zinde ve daha enerjik başlayabilirsiniz. Yanlış bir yastık seçimi ile uyku düzeninizin altüst olacağını asla unutmayın. Doğru bir yastığa sahip olmak için yatağınızı da iyi tanımalı ve özelliklerini iyi bilmelisiniz. Sert bir yatağınız varsa, normal olandan biraz daha yüksek yastıkları kullanabilirsiniz. Sert yataklarda omuzumuz yatağa gömülmeyeceğinden boynumuzu gerekli yükseklikte tutmamız gerekir. O açıdan yüksek ve kalın yastıklar sert yataklar için uygun olacaktır. Yumuşak yataklar içinse, daha ince olan yastıklardan kullanabilirsiniz.

Uyku pozisyonunuz yastık seçiminde önemli bir etmendir. Düz bir pozisyonda uyuyan biriyseniz, başınızın ve boynunuzun arasındaki boşluğu en iyi şekilde dolduracak bir yastık kullanmalısınız. Sırt üstü yatış pozisyonlarında ise, omurganız S pozisyonunda kalabilmelidir. Deneme yöntemiyle doğru pozisyonu rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Yüz üstü yatış şekli ise, ince yastıklar gerektirmektedir. Ayrıca ince yapıdaki bu yastıklar kolayca nefes alabilmenizi sağlamalıdır. Geniş bir omuza sahipseniz ve genellikle yan pozisyonda uyuyorsanız, kalın yastık modellerinden tercih etmelisiniz.

Gününün çoğunu bilgisayar başında geçiren memurlar, bankacılar, ofis çalışanları ve benzeri işlerle uğraşan kimseler sürekli sabit bir noktaya baktıkları için omurgaları da doğal şeklinden uzaklaşmaktadır. Yani S pozisyonundan. Bunun sonucu olarak bu kişilerde boyun ve sırt ağrıları baş göstermeye başlayacaktır. Boyun destek yastıkları bu aşamada devreye sokulmalıdır. Boyun destek yastıklarına alışmak zaman alsa da, ona alıştıktan sonra başka bir yastık kullanmayı reddedeceksiniz.

Konfor yastıkları dediğimiz yastıkları inceleyelim bir de. Bu yastıklar kaz tüyü, bambu elyaf, yün ve elyaf gibi malzemelerden imal edilmektedir. Vücudunuzun rahat ettiği pozisyonu bulmanıza yardım edecek konfor yastıkları uygun fiyatlarla sizlerin olabilir. Uykunuz esnasında çok fazla terliyorsanız, terlemeyi önleyecek visko yastık modellerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ne tür bir yastıkta rahat edileceği kişiden kişiye değişir elbette. Yastık seçiminizde doğru yumuşaklığı yakalamalısınız her zaman. Doğru dolgu malzemesiyle ve doğru bir şekilde doldurulmuş bir yastık çok önemlidir. Sıkı sıkıya doldurulmuş bir yastık boyun çevrenizi rahatlatacaktır. Seyrek bir şekilde doldurulan yastıklar ise, daha yumuşak bir seçenek sunacaktır size. Bilhassa daha yumuşak bir yastık dolgusu istiyorsanız, kaz tüyü, yün, keten, pamuk gibi malzemelerden doldurulmuş yastıkları kullanmalısınız. Bu tür yastıklar asla terletmezler. Eğer yün ya da kaz tüyüne karşı bir alerjiniz varsa, visko ya da elyaftan oluşturulmuş yastıklar kullanabilirsiniz. Özellikle huzursuz bir şekilde uyuyan insanlar için visko yastıklar seçilmelidir. Visko modeller boyun ve omurga ağrısından şikayetçi kimseler için de iyi bir alternatiftir. Elyaf dolumlu yastıklar son derece rahattır. Yalnız bu yastıklar diğer türler kadar dayanıklı değildir. Boyun destekleyen visko yastık modelleri dışındaki diğer model lateks yastık modelleridir. Lateks yastıklar hava trafiğini sağlayan ve  nefes alan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle , lateks yastıklar terleme sorunlarının da çözümüdür.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle