Toptan Yastık Kılıfı

Toptan Yastık Kılıfı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan yastık kılıfı çeşitlerimiz hem dekoratif yastıklar için hem de uyku yastıkları için tasarlanmıştır. Uyku yastıkları için tasarlanmış olan yastık kılıfları fermuarlı, çıtçıtlı ve düğmeli olarak üretilmiştir. Dekoratif yastık kılıfları ise, farklı renklere ve desenlere sahiptir. İhtiyacınız olan yastık kılıflarını uygun toptan fiyatlarla alabilirsiniz.

YASTIK KILIFLARININ TEMİZLİĞİ

Ev tekstilinin önemli eşyalarından biri olan yastık kılıfları yatarken başımızın altına koyduğumuz yastıklarda ya da film izlerken sırtımızı yasladığımız koltuklardaki yastıklarda sürekli olarak kullandığımız bir üründür. Devamlı olarak kullandığımız yastık kılıfları düzenli olarak temizlenmelidir. Başımızı dayadığımız ya da sırtımızı yasladığımız yastıkların temiz kokması çok önemlidir. Yastık kılıflarında sağlanan hijyen bizi de mutlu eder. Sahip olduğunuz yastık kılıflarını haftada bir kez yıkamalısınız. Makinede yıkanması uygun olan yastık kılıfları satın alarak, onları kirlilik derecesine göre makineye atabilirsiniz.Bu kılıfları 50 derecede ya da daha üzerinde bir derecede yıkayarak kirlerinden arındırabilirsiniz. Özellikle yatak odanızda kullandığınız yastık kılıflarınızı çamaşır makinesinde yıkanabilecek türde olanlardan seçmelisiniz. Ayrıca bu yastık kılıfları yüksek ısıya karşı dayanıklı olmalıdır. Sırtınızı yasladığınız, oturma odalarında kullandığınız yastık kılıflarınızı ise, sahip olduğu kumaşın cinsine göre yıkamak doğru olacaktır. Dekoratif yastıklarınızda bulunan yastık kılıfları üzerinde etiketler bulunmaktadır. Bu etiketlerde ürünün nasıl yıkanması gerektiği belirtilmektedir. Hassas kumaşlardan oluşan bir yastık kılıfınız varsa, onu 30 derecelik bir yıkama programında yıkayabilirsiniz. Dilerseniz elde yıkama da yapabilirsiniz.

Yastık kılıflarınızı sürekli olarak değiştirmelisiniz. Çünkü günde en az 6 saat boyunca cildimiz yastıklarla temas halindedir. Kirli bir yastık kılıfından insan tenine kolayca bakteri bulaşabilir. Bu durumun önüne geçmek mümkün. Yastık kılıflarını düzenli olarak yıkamak ve onları sık sık havalandırmak uygun olacaktır. Yastıklarınıza üst üste geçirilmiş 2 ya da 3 tane yastık kılıfı takarak kirleri üst tarafta tutabilirsiniz. Böylece kir yastığın derinlerine inmez ve yastıklarda hijyenik bir yapı oluşturursunuz.

YASTIK KILIFLARINDA RENK TESTİ

Pamuk ve ketenden üretilmiş yastık kılıfları kolaylıkla yıkanıp temizlenebilirler. Henüz satın aldığınız yastık kılıfını renk testine tabi tutabilirsiniz. Kılıfın iç tarafından renk verip vermediğini anlayabilirsiniz. Açık renkte bulunan ya da yoğun rengi olan kılıfların renk attığını hepimiz biliyoruz. Bu durumda kılıflarınızı ütü masanıza yerleştirin ve nemli beyaz bir bezi, ufak bir kısmının üstüne koyun. Isıtmış olduğunuz ütüyü üzerinde gezdirin. Yastık kılıfına boya çıkmış mı diye hemen gözlemleyin.

YASTIK KILIFI SEÇİMİ

Yatak odanızda kullanmayı düşündüğünüz yastık kılıflarınızı nevresim takımlarınıza uygun renk ve desenlerde seçebilirsiniz. Bu yastık kılıflarını tek tek de satın alabilirsiniz, set halinde de satın alabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz yastık kılıfları çarşafınızla uyumlu olmalıdır. Uyku yastıklarınızda kullanacağınız yastık kılıfları göz yormayan desenlerden oluşabilir ya da sade renklerden oluşan yastık kılıfları tercih edebilirsiniz. Dekoratif olarak kullanacağınız yastık kılıfları ise, dinamik ve canlı görsellerden oluşabilir. Oturma odalarınızda modern tasarımlara imza atabilirsiniz böylelikle.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle