Toptan Yağmurluk ve Yağmurluk İmalatı

Toptan Yağmurluk ve Yağmurluk İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan yağmurluklar yağmurlu günlerde yağıştan korunmak için bize gerekli olan ekipmanlardır. Satışı yapılmadan önce birçok kalite kontrol etaplarından geçen yağmurluklarımız, sağlam ve dayanıklı yapılarıyla hizmetinizde.

Değişken Hava Şartlarına Uygun Yağmurluklar                                                                      Yağmurlu, karlı, soğuk ve rüzgarlı havalardan korunmak için yağmurluk şarttır. Her türlü ihtiyaca uygun yağmurluk çeşitleri bulunur. Yağmurluk satın almadan önce ihtiyaçlarınızı gözden geçirmelisiniz. Alacağınız yağmurluğu hangi amaçla kullanacağınızı iyi belirlemeniz gerekecek. Karlı bir havada kayak mı yapacaksınız? Bir balıkçı kayığında balık mı tutacaksınız? Yoksa yağmurlu bir günde yürüyüş mü yapacaksınız? Doğru yağmurluğu satın almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz.

Yağmurluk Seçimi: Seçeceğiniz yağmurluğun kumaş kalitesi çok önemlidir. Yağmurluğun dış katmanı ne kadar sağlam olursa, yağmurluk o kadar iyi korur sizi. Yağmurluk kumaşları 3 kısımda incelenir.

*Su geçirmez, nefes alabilir kumaşlar: Birçoğu %100 su geçirmez cinsten değildir; fakat terleme esnasında vücudunuzdan çıkan buharı tekrar geri püskürtme özelliğine sahiptir. Bu yağmurluklar yürüyüş esnasında, kayak ve dağcılık gibi aktivitelerde kullanılabilir. Nefes alma özelliği sayesinde her türlü hava tipine karşı kullanabilirsiniz.

*Suya dayanıklı, nefes alabilir kumaşlar: Bu özellikteki yağmurluklar, daha hafif yağışlı havalar için uygundur. Rüzgarı geri püskürtme özelliğine sahip bu yağmurluklar, koşu veya bisiklet gibi eylemlerde bulunurken rahatça kullanılabilir. Bu yağmurluk türleri , yoğun yağışın yaşandığı günlerde tercih edilmemelidir.

*Su geçirmez, nefes almayan kumaşlar: Fiyat olarak en uygun yağmurluk türleridir. Poliüretan kaplı naylon yahut PVC den üretilmişlerdir. Yağmurdan ve rüzgardan harika bir şekilde sizleri korurlar. Hem ucuz hem de uzun ömürlü yağmurluklardır.

Hava durumu karşısında mutlaka önleminizi almalısınız. Mesela önceden kestiremediğiniz havalarda yanınızda kolayca taşınabilen, çantanızda çok fazla yer kaplamayan ve çok da ekonomik olan tek kullanımlık yağmurluklar bulundurabilirsiniz. Bu yağmurluklarla yağmur altında rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Cebinize dahi sığabilecek bu yağmurlukları taşımak işten bile değil! Üstelik son derece kullanışlılar. Doğa sporlarıyla uğraşan bir bireyseniz, bu yağmurluklardan acilen tedarik etmelisiniz. Gönül rahatlığı ile sporunuzu yapmak için bu şarttır. Yoksa yağmurun durmasını mı bekleyeceksiniz? Ya da yağmur altında hem şemsiye tutup hem de spor yapmaya devam mı edeceksiniz? Önceden önleminizi alın , çetin hava şartları karşısında çaresiz kalmayın.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle