Toptan Vazo

Toptan Vazo

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan vazo çeşitlerimiz ile evleriniz güzelleşecek. Dekoratif vazo modellerimizle modanın hızına yetişeceksiniz. Evlerinizin baş köşesine koyacağınız farklı tasarımlardaki vazolarımız uygun fiyat güvencesiyle satışa sunulmaktadır. 

EV DEKORASYONUNA ESTETİK ÇÖZÜM SAĞLAYAN VAZOLAR

Tasarım ve renk olarak beğendiğiniz bir vazoyu evinizde her zaman sergileyebilirsiniz. İllaki çiçek alındığı zaman vazoyu çıkarmak gerekmez. İçi boş olarak da bir vazoyu ortamınızda kullanabilirsiniz. Seramik vazolar, mozaik vazolar, şeffaf cam vazolar, çömlek vazolar, metal vazolar gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Farklı formlarda ve ebatlarda vazo seçimi yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen vazolar cam vazolardır. Hem normal camdan üretilmiş vazolar vardır, hem de kristal camdan üretilmiş vazolar vardır. Alacağınız cam vazonun dayanıklılığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Hem çiçekler için kullanılan hem de yalnız başlarına kullanılan seramik ve çömlek vazolar oldukça dikkat çekicidir. Bu vazoların üzerine işlenmiş desenler, renkli cam yongaları şık bir görünüm vermektedir vazoya. Diğer bir modern vazo çeşidi metal vazolardır. Onlar bakırdan yahut pirinçten yapılırlar. Duvar vazoları ise, metalden imal edilmektedir. Vazo seçiminizde tarzınıza en uygun vazo modelini tercih etmelisiniz.

Yaşadığınız mekanı hareketlendirmek için en iyi çözüm, o mekanda kullanacağınız objeleri iyi belirlemek olacaktır. Şık dekorasyonların vazgeçilmez unsuru olan vazolar, mekanın genel ahengine uyumlu olmalıdır. Vazolar en çok salonlarda boy göstermektedir. Salonlar için seramik ya da cam vazolar uygundur. Cam vazolarda canlı çiçeklerinizi sergileyebilirsiniz. Seramik vazolar ise, yapay çiçeklerinizin konulabileceği dekoratif parçalardır. Bu vazoları bir sehpa ya da yemek masasına yerleştirebilirsiniz. Ya da bir konsol üzerine konan seramik vazolar salonunuzun şıklığını tamamlayabilir. Orkide, gül, sümbül gibi çiçekler vazolarda yaygın olarak kullanılan canlı çiçeklerdendir. Ayrıca vitrin içerisinde kullanabileceğiniz dekoratif seramik vazo çeşitleri bulunmaktadır. Vitrin içerisinde kesinlikle cam vazo kullanmayınız. Ofis gibi çalışma ortamlarında ise, renksiz vazolar tercih etmelisiniz. Renkli vazoların dikkat dağıtma ihtimalleri vardır her zaman. Müşteri yoğunluğunun olduğu bir iş yerine sahipseniz, vazolarınızda yapay çiçek yerine canlı çiçek bulundurmanız her zaman avantaj olacaktır. Bu sayede ortamınızda daha yenilikçi ve güvenilir bir hava oluşacaktır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle

Azer Özsoy
Toptan ürün almakistiyoruzköksal arslan
toptan vazo icin iletisime gecebiliriz