Toptan Varis Çorabı

Toptan Varis Çorabı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan varis çorabı ürünlerimiz modeli, kullanım bölgesi, kullanım amacı ve basınç özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. İhtiyacınıza uygun niteliklerdeki varis çoraplarımızdan satın alabilirsiniz.

VARİS ÇORABI NE İŞE YARAR?

Özellikle bacaklarda meydana gelen varisler, toplardamar genişlemesi olarak tanımlanmaktadır. Bu varisler bireyin yaşam kalitesini düşürmekle kalmayıp, bacakta dayanılmaz bir ağrı ve sızıya neden olmaktadır. Tam da bu noktada varis çoraplarının bacaklar üzerindeki rahatlatıcı varlığından faydalanabilirsiniz. Varis çoraplarının kullanımı, bacağınızda varisten kaynaklı oluşan ağrı ve sızı gibi şikayetleri azaltmaktadır. Elbetteki varis çorapları kronikleşmiş varisler için kalıcı bir çözüm sunmaz. Fakat, varis oluşumuyla mücadelede umut vadeden bir tedavi yöntemidir. Varisleri tam anlamıyla iyileştirmeseler de, onların sebep olduğu şikayetleri en aza indirmektedir. Varis çorabı kullandıktan sonra şikayetlerinizin azalacağından emin olabilirsiniz. Varis çorapları, varislerin ilerlemesini yavaşlatarak  kan dolaşımınızı düzenler. Bu sayede oluşabilecek herhangi bir varisin de önüne geçmiş olur. Varis çorapları bacaklara baskı yapan ve onları sıkan bir yapıdadır. Varis çorabı giyilen bacakta kan daha iyi pompalanır ve kanın pıhtılaşması engellenir.

VARİS ÇORAPLARI NASIL GİYİLİR?

Varis çorapları diğer çoraplara nazaran daha dar ve sıkıdır. İlk başta onları giymek zor olsa da, zamanla onları giymeye alışacaksınız. Varis çorabını nasıl giyeceğinizi bilmiyorsanız, bu konuyla ilgili videoları izleyerek çorabın giyilmesi konusunda yardımlar alabilirsiniz. Varis çorabınızı sabah yataktan kalkmadan önce giymelisiniz. Çorabınızın katlanmamasına ve kıvrılmamasına dikkat etmelisiniz. Gerektiği şekilde giyilen çorapların faydasını günbe gün hissedeceksiniz. Bu çoraplar ıslak bacağa giydirilmemelidir. Ayrıca varis tipinize göre bir varis çorabı seçmenizde fayda vardır. Varis çorapları hafif basınçlı, orta basınçlı, yüksek basınçlı olarak kategorilere ayrılmaktadır. Kronikleşmiş varislerinizden lazer yöntemi ile kurtulduktan sonra da, 3 ila 6 ay süresince bu çorapları kullanmaya devam etmelisiniz. Dilediğiniz renk ve modellerde varis çorabı sipariş edebilirsiniz. Beyaz renkte, siyah renkte ve ten renginde varis çorabı kullanabilirsiniz. Bu çoraplar diz altı, diz üstü, külotlu çorap ve kasıklara kadar inen modelleriyle satışa sunulmaktadır. Elastik bir malzemeden üretilen varis çoraplarımızdan mutlaka sepetinize eklemelisiniz. Böylelikle daha sağlıklı bacaklara kavuşabilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizlekerim akpınar
sipariş vermek istiyorumHilmi YILDIZ
Varis çorabı çeşit ve fiyatlarınız hakkında