Toptan Vantilatör

Toptan Vantilatör

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan vantilatör ürünleri sıcak havaların en büyük kurtarıcılarıdır. Kullanıldığı ortama göre farklı özellikler gösteren vantilatörler, ortamdaki hava akışını sağlayarak daha ferah bir atmosfer yaratmaktadır. 

VANTİLATÖR MODELLERİ

Piyasada pek çok çeşit vantilatör modeli bulunmaktadır. Ayaklı vantilatörler, kule tipi vantilatörler, pervanesiz vantilatörler, portatif vantilatörler, masa üstü vantilatörler ve tavana monte edilen vantilatörler en bilinen çeşitler arasındadır. Evlerde ve iş yerlerinde görmeye alışık olduğumuz vantilatörler daha çok ayaklı modellerdeki ürünlerdir. Bu tarz vantilatörlerin farklı kademe ayarları  ve uzaktan kumandaları bulunmaktadır. Popüler vantilatör modellerinden biri de buhar üreten ve ortamı nemlendiren vantilatörlerdir. Bu vantilatörlerin üfleme kapasitesi, kendi aralarında farklılıklar gösterebilir. Sanayi tipi vantilatörler arasında ise, ayaklı ve ayaksız modeller ve duvara monte edilebilen modeller dikkat çekmektedir. Bu tarz vantilatörler sessiz çalışma özelliğine sahiptir.

Duvar tipi vantilatörlerden birçok ortamda faydalanabilirsiniz. Duvar tipi vantilatörlerde pervane yapısı, hız fonksiyonları değişiklik gösterebilir. Masa üzerinde kullanabileceğiniz vantilatörler ise, modern tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Onları hem evlerinizde, hem de iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. Masa tipi vantilatörlerin döner başlıklı olanlarından temin edebilirsiniz. Çok geniş mekanlarda geniş salınımlı kule tipi vantilatörlerden kullanabilirsiniz. Ayaklı bir vantilatör tercihinde bulunmak isterseniz, pervanesiz modellerden faydalanabilirsiniz. Pervanesiz vantilatörler aynı zamanda güvenli bir kullanım sağlayacaktır. Görüldüğü üzere vantilatörler hem yapı olarak hem de teknik özellik olarak farklılıklar göstermektedir. Bu modellerden ihtiyacınıza uygun olanları belirleyip alabilirsiniz. Elbetteki farklı özelliklere sahip vantilatörler, bu özellikler doğrultusunda değişken fiyatlar göstereceklerdir. Her bütçeye hitap eden vantilatör modellerimizle hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz.

VANTİLATÖRLERİN TEMİZLİĞİ

Bulunduğumuz mekanların hava sirkülasyonunu yöneten vantilatörler düzenli aralıklarla temizlenmelidir. En çok kullanılan modeller arasında bulunan ayaklı vantilatörlerin pervane ve motor bölümleri dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Vantilatörün motor kısmını kuru bir bezle silmeniz yeterli olacaktır. Sanayi tipi vantilatörlerde ise, filtre temizliğine önem verilmelidir. Sanayi tipi bazı vantilatörlerin temizliği modele ve markaya göre değişeceğinden, cihazların kullanım kılavuzlarını okumakta fayda vardır. Vantilatörden yararlanacağınız ortam küçük ise, masa tipi vantilatörler kullanabilirsiniz. Tavan vantilatörü kurdurmayı düşünüyorsanız, vantilatörün yerden yüksekliği 210 cm olmalıdır. Ayrıca bu vantilatörlerin size doğru değil de, pencereye doğru dönük olmasına dikkat etmelisiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle