Toptan Uyku Tulumu

Toptan Uyku Tulumu

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan uyku tulumlarımızdan satın alarak sıcak ve sağlıklı bir uyku çekebilirsiniz. Üst kısmı yorganı andıran yapıya sahip uyku tulumları, özellikle soğuk gecelerde vücut ısınızı iyi derecede muhafaza etmektedir. Uyku kalitenizi arttıracak ve vücudunuzu soğuk havalardan koruyacak uyku tulumlarımız uygun fiyatlarla sizleri beklemektedir.

UYKU TULUMU KULLANIMI

Outdoor sporlara kendini adamış bireylerin ve doğa sporlarının en önemli gereksinimidir uyku tulumları. Özellikle sıcak bir kamp sabahına uyanmak isteyen kişiler, geceyi bu uyku tulumlarıyla beraber geçirirler. Uyku tulumlarının ilk amacı, vücudu soğuğa karşı korumaktır. Kullanılacak uyku tulumunun bazı kalite standartlarına sahip olması gerektiği bir gerçektir. İyi bir uyku tulumu asla su geçirmez ve ısı muhafazası mutlaka kontrol edilebilir. Evde kullanacağınız uyku tulumları da bulunmaktadır. Onlar daha çok su geçiren özellikteki uyku tulumlarıdır ve sentetik kumaşlardan üretilmektedir.

Kamp alanlarında kullanacağınız uyku tulumları yatağı andıran ve içine girilerek yatılan bir üründür. Bu tür uyku tulumlarında kaz tüyü dolgu ya da sentetik doldu bulunabilir. Seçim tamamen size kalmış. Fakat, kaz tüyü dolguya sahip bir uyku tulumunun daha hafif ve taşınması daha kolay olduğunu unutmamak gerekir. Hele hele tırmanma gibi bir sporla ilgileniyorsanız, taşıması kolay kaz tüyü dolgulu uyku tulumlarından kullanabilirsiniz. Kamp için bir uyku tulumu arıyorsanız, her iki özellikteki uyku tulumlarından da tercih edebilirsiniz.

UYKU TULUMU ÇEŞİTLERİ

Uyku tulumları çok çeşitli ürünlerdir. Entegre matlı ve matsız uyku tulumlarından tutun da, bivak ve kamp için kullanılan uyku tulumlarına kadar çok çeşidi bulunmaktadır tulumların. Bivak uyku tulumları kapüşonludur ve daha hafif yapıdadır. Kapüşonlu olmasının nedeni, başın soğuktan korunmasını sağlamaktır. Kamp uyku tulumları matlı ya da matsız olarak modellenmiştir. Kamp tulumlarının hafif olması çok da önemli değildir. Çünkü, kamp uyku tulumları yaya olarak taşıma gerektirmemektedir. Uyku tulumlarını tek ya da çift kişilik olarak satın alabilirsiniz. Uyku tulumu seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

1. Uyku tulumunu kullanmak istediğiniz yerin iklimi,

2. Uyku tulumunuzun kumaş kalitesi,

3. Uyku tulumu kumaşının dolgu malzemesi,

4. Uyku tulumunu kullanacağınız aktivitenin türü.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle