Toptan Tütsü Ve Tütsü İmalatı

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan tütsü çeşitlerini inceleyerek meyve kokularını, çiçek kokularını, egzotik kokuları, orman kokularını evinize getirebilirsiniz. Her ne kadar tütsülerin yerini oda spreyleri alsa da, tütsülerin yeri her zaman bir başkadır. 

TÜTSÜ ÇEŞİTLERİ

İşe sevdiğiniz kokulardan başlayabilirsiniz. Tütsüyle olan bağınızın artması için sevdiğiniz kokuları almaya çalışın. Tütsü tercihiniz farklı kokulardan oluşabilir. Kimi daha yoğun kokuları tercih ederken, kimi de hafif kokulardan hoşlanır. Kendine has kokuları olan tütsüler, yakıldığı zaman evinize iyi enerji getirirler. Farklı amaçlardaki uygulamalar için de kullanılan tütsüler bulunmaktadır. Bunların arasında en çok tercih edilen tütsü çeşitlerini sizler için sıraladık.

* Amber

Amberi daha çok, kafası karışık, kararsız insanların kullanması önerilmektedir. Belli bir alanda bilgi keşfetmeyi isteyen bireyler, amber kullanabilirler.

* Sedir

Bu koku gücü ve direnci temsil etmektedir. Evdeki bütünlüğe katkı sağlayan sedir kokusu evler ve ofislerde kullanılmalıdır.

* Sandal Ağacı

Sandal ağacı tütsüsünün dini bir kullanımı vardır. Günahlarından arınmak isteyen kişiler evini ve çalışma alanını temizlemek için bu tütsüyü yakabilir.

* Lavanta

Bu tütsü aşk, cazibe ve romantizm gibi duyguları temsil eder. Evinizin enerjisini değiştirmek için de bu tütsülerden kullanabilirsiniz.

* Tarçın

Toptan tütsü çeşitleri arasında en çok tercih edilen ve en kolay bulunan tütsü çeşididir. Kendi enerjinizi yükseltmek için bu tütsülerden satın alabilirsiniz. Tarçın tütsüsü cinsel arzuları ve şehveti temsil etmektedir.

* Vanilya

Vanilya tütsüsü kullanıldığı her alana lezzetli bir koku yayar. Zihinsel potansiyelinizi arttırmak için bu tütsülerden yakabilirsiniz.

* Yasemin

Aşkı çağrıştıran yasemin kokusu, zihinsel ve duygusal bağlantıyı güçlü tutar. Yasemin tütsüsünün arkadaşlık bağlarını güçlendirdiği söylenmektedir.

Adeta hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelen toptan tütsü çeşitleri ile evinizde ya da iş yerinizde bulunan kötü enerjiden kurtulabilirsiniz. Onları meditasyon sırasında da kullanabilirsiniz. Tütsü imalatı sayesinde insanları sakinleştiren doğal kokular üretilmektedir. Kötü titreşimler hissediyorsanız ya da odaklanma problemi yaşıyorsanız tütsülerin muhteşem kokularından yararlanabilirsiniz. Tütsü imalatı ile çok çabuk etki eden kokular imal edilmektedir. Kendine has kokuları olan toptan tütsü çeşitleri ile yaşam alanlarınızda sakinliği ve uyumu yakalayabilirsiniz. Kötü enerjiyi kovduğuna inanılan tütsülerin imalatı ilk kez Mısır ve Çin'de yapılmıştır. Daha sonra Avrupa'ya ulaşan bu kokular Osmanlı Devleti Dönemin'de de Türk kültürüne giriş yapmıştır. Tütsüler günümüzde Mısır ve Hint uygarlıklarında dini ayinlerde kullanılmaktadır. Hatta tütsüler meditasyon yapanların vazgeçemediği rahatlama araçlarından biridir.

 

.

Yigit MENDES