Toptan Toka ve Toka İmalatı

Toptan Toka ve Toka İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan toka ürünleri , kadınların yanlarından hiç eksik etmediği , en temel aksesuarlardan biridir. Bu tokalar yüzlerce çeşit ve renk seçenekleriyle bu kategoride. 

Rengarenk Toka Modelleri

Kadınların bakımlı olmayı sevdiğini ve bakıma ilk önce saçlarından başladığını hepimiz bilmekteyiz. Şüphesiz , bir kadını güzel gösteren en önemli özelliği saçlarıdır. Tek bir saç tokası ile bakımlı görünebilir saçlar. Saçları daha şık görünüme kavuşturan tokalar giyilen kıyafetlerle uyumlu olmalıdır. Özellikle lastikleri hemen bozulmayan tokalar ile daha uzun kullanımlar sağlayabilirsiniz. Tokalar sayesinde saçlar daha düzenli , daha derli toplu görünür. Örgü ve at kuyruğu modelleri için lastikli tokalar uygunken, saçların tamamını birleştirecek modellerde de klipsli tokalar ön plandadır. Üstelik bu modeller çocukların en beğeneceği figürler ile beğeniye sunulmaktadır. Yine saçlarınızın önüne gelmelerini klipsli tokalar ile önleyebilirsiniz. Tasarım harikası tokalar ile saçlarınızı süsleyebilirsiniz. Kurdele , kalp , inci , kelebek , ponpon ve daha bir çok detay bu tokaların üzerinde. Her renkten toka bulabileceğiniz gibi , klasik renklerden oluşan klasik modelde tokalar da bulabilirsiniz.

Tarih Boyunca Toka İhtiyacı

Binlerce yıl öncesinde girdi tokalar hayatımıza. Kadınlar , işlerini daha rahat yapabilmek için saçlarını toplamaya ihtiyaç duydu ve ilk olarak ağaç dallarıyla , deri ve kemiklerle saçlarını topladılar. Geçen zamanla beraber tokalar çeşitlenmeye başladı. Antik yunan ve Mısır dönemlerinde tek iğneli tokalar ortaya çıktı. Tokalara meyve motifleri , Romalılar tarafından eklendi. Anglosaksonlar ise , kuş motifli tokalar yaptılar. Rönesans döneminde tokalar tam bir altın çağı yaşadı. Bu dönemde insanlar zenginliklerini göstermek istercesine tokaların üzerine altın , zümrüt gibi değerli taşlar koydular. Tarihin en eski çağlarından beri en önemli süs eşyası olarak bugünlere geldi tokalar. Dış görünüşün en önemli ölçütlerinden olan saçların en büyük yardımcısıdır tokalar. Mandal olanlarından , lastikli olanlarına kadar , taşlı modellerinden , taraklı ve pens tokalara kadar  her çeşit toka ile saçlarınızı daha stil bir görünüme kavuşturmak mümkün. Saçlarınızın uzunluğuna göre saç tokası ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz. Özellikle sıcak yaz günlerinde toka çok önemli bir ihtiyaçtır. Mutlaka çantanızda bulunması gereken aksesuardır tokalar. Kullanım açısından pratik olan toka modelleri ile saçlarınızı hiç zorlanmadan toplayabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle