Toptan Tıraş Losyonu

Toptan Tıraş Losyonu

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan tıraş losyonu ürünleri sizlere tıraş sonrası ferahlığı yaşatacaktır. Tıraş sonrasında kullanabileceğiniz tıraş bakım ürünlerinden olan tıraş losyonları en iyi fiyat garantisiyle sizlerin olabilir.

TIRAŞ SONRASI TIRAŞ LOSYONU KULLANIMI

Eski zamanlarda berberlerde bulunan tıraş bıçakları gerektiği kadar keskin değildi. Farklı müşterilerin tıraş işlemlerinde bile aynı tıraş bıçakları kullanılırdı. Bu bıçakların her kullanımda dezenfekte edilmesi gerekirdi. Tıraş losyonları ( bilinen adıyla kolonya) sayesinde bıçaklar tam anlamıyla mikroplardan arındırılırdı. Günümüzde de tıraş losyonları aynı etkiyle, hem zararlı bakterileri yok etmekte hem de cildi sıkılaştırmaktadır. Eski zamanların paslı usturaları artık yok ama tıraş losyonları daha da yenilenerek ve güçlenerek yoluna devam etmektedir. Tıraş losyonları o zamandan bu zamana kadar çok yol almıştır. İlk defa tıraş olanlar, tıraş esnasında mutlaka ufak tefek kesikler bırakmışlardır yüzlerinde. Tıraş bittikten sonra erkekler genellikle kolonya sürmüşlerdir yüzlerine. İşte tam o anda yüzlerinde bir yanma hissetmişlerdir. Bu tarz yanmalardan kurtulmak için yeni tasarlanan tıraş losyonları piyasaya sürülmektedir. Yeni formüllü tıraş losyonları ' gliserin' ve 'aloe' gibi nemlendiriciler içermektedir. Bu sayede cildinizin dengesi korunmuş olacaktır.

Cilt tipinizi öğrendikten sonra kendinize uygun bir tıraş losyonu seçmelisiniz. Tıraş sonrasında daha iyi kokmak isteyen erkekler tıraş losyonu kullanabilirler. Tıraş sonrası kullanılacak losyon ile cildinize doğru bakımı yapmış olacaksınız. Doğru bakımdan mahrum bırakılan ciltlerde, uzun vadeli kuruluklar ve hassasiyetler meydana gelir. Her tıraştan sonra cildinize istediği, ihtiyacı olduğu nemi tekrar kazandırmak durumundasınız. Sağlıklı bir tıraşın tamamlanması için kullanılan tıraş sonrası bakım ürünlerinde aşağıdaki özellikler bulunmalıdır :

- Nemlendirme özelliği,

- Tahrişleri azaltma özelliği,

- Cildi rahatlatma özelliği,

- Ferahlık verme özelliği,

- Parfüm.

ALKOLLÜ LOSYONLAR

Alkollü ürünler cildi kurutacağı için doğru cilde uygulanmalıdır. Tıraş losyonlarının içinde belli ölçülerde alkol oranı olduğu için, tıraş sonrasında yüze uygulandıklarında ciltte biraz yanmaya neden olabilirler. Mentol içerikli tıraş losyonları ile tıraş sonrasında cildinizde bir ferahlama hissedebilirsiniz. Bu losyonlar sayesinde cilt tahrişleri azalır, cildiniz bakterilerden dezenfekte edilir. İçinde yüksek miktarda alkol bulunan losyonlardan uzak durulmalıdır. Her zaman alkol oranı düşük tıraş losyonları kullanmalısınız. En hafif alkol ürünü içeren losyonlar tercih edilmelidir.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle