Toptan Tıraş Köpüğü

Toptan Tıraş Köpüğü

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan tıraş köpüğü ürünlerimiz en iyi kişisel bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Zahmetsiz bir tıraş için tıraş köpüğü ürünlerinden satın alabilirsiniz.

TIRAŞ KÖPÜĞÜ İLE ETKİLİ TIRAŞLAR

Günümüzde çok çeşitli tıraş köpüğü markaları bulunmaktadır. Hepsinin sahip olduğu ortak nokta ıslak olmalarıdır. Islaklık özelliği sakallarda bulunan proteinin yumuşaması ve genişlemesi adına çok önemlidir. Kuru bir tıraş olmaktan kaçınacaksınız ve onu asla denemek istemeyeceksiniz. Sahip olduğunuz tıraş köpüğünü doğru şekilde kullanmalısınız. Yüzünüze köpüğü uyguladıktan sonra biraz beklemelisiniz. Böylece kıllar yumuşar ve daha rahat tıraş olursunuz.

TIRAŞ KÖPÜĞÜ KULLANIMI

Rahat bir tıraş için tıraş köpüğünün şart olduğunu bilmelisiniz. Ergenlik yaşına gelen her erkek hayatının son dönemine kadar tıraş olma işlemini gerçekleştirir. Bu anlamda nasıl tıraş olacağınızı iyi bilmeniz gerekir. Tıraş olmanın temelinde yatan iki önemli unsur vardır. Tıraş bıçağı ve tıraş köpüğü. Bu iki unsur olmadan tıraş olma eylemini gerçekleştiremezsiniz. Tıraş köpüğü sakalınızın yumuşaması için kullanılmaktadır. Tıraş köpüğünün içeriğindeki maddeler sakal tellerine derinlemesine etki ederler ve onları yumuşatırlar. Yumuşayan sakalları tıraş etmek daha kolaydır. Böylelikle cilt tahrişi de yaşamamış olursunuz. Tıraş köpüğünüzün köpürmesi için, tıraş öncesi yüzünüzü ılık suyla yıkamalısınız. Daha sonra avuç içinize bir miktar tıraş köpüğü koyarak onu köpürtebilirsiniz. Köpüren tıraş köpüğünüzü dairesel hareketler yaparak sakalınızın olduğu bölgeye sürebilirsiniz. Emin olun, köpüğün inanılmaz etkisiyle sakallarınız yumuşayacaktır.

Farklı cilt yapılarına göre üretilmiş tıraş köpükleri vardır. Bu tıraş köpükleri kokularına göre de çeşitlilik gösterebilirler. Cildinizin yapısını göz önünde bulundurarak, kendinize uygun tıraş köpüğünü seçebilirsiniz. Cilt tipinize uygun olmayan tıraş köpükleri cildinizde yanma, gerilme, kuruma, tahriş gibi olumsuzluklara neden olacaktır. Sert bir sakalınız varsa, cildinize uygun bir tıraş köpüğü seçerek, tıraş bıçağının sakalınızda daha rahat kaymasını sağlayabilirsiniz. Böylece sakallarınız sizi daha fazla uğraştıramaz. Hassas cilt yapısına sahip olan kişiler, onlar için özel olarak üretilmiş, içeriğinde E vitamini, doğal yağlar ve nemlendiriciler bulunan tıraş köpüklerinden alabilirler. Bu sayede cildinizdeki gerilme son erecek, daha esnek ve yumuşak bir cilde sahip olacaksınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle