Toptan Tıraş Bıçağı

Toptan Tıraş Bıçağı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan tıraş bıçağı ürünleri en önemli erkek bakım ürünlerindendir. Düzenli olarak tıraş olan her erkeğin ihtiyacıdır tıraş bıçakları. Kategorilerimizde yer alan tıraş bıçaklarıyla kendinizi daha özel hissedeceksiniz. 

GÜVENİLİR TIRAŞ BIÇAKLARI

Bakımlı bir cilde sahip olmayı kim istemez? İş hayatınız gereği her gün tıraş olmak zorunda olan bir beyseniz, doğru tıraş bıçağını seçerek cildinizi korumak zorundasınız. Cildinizi tahriş etmeden tıraş edecek kaliteli tasarımlı tıraş bıçaklarından kullanarak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. En önemli erkek bakım ürünlerinden biri olan tıraş bıçaklarımız son teknolojiyle donatılmış ürünlerdendir. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında masaj yapan ve jel dokusuyla cildi yumuşatan tıraş bıçakları bulunmaktadır. Piyasada satışa sunulan envai çeşit tıraş bıçağı bulunmaktadır. Bu kadar çeşit arasından ihtiyacınıza en uygun şekilde cevap verecek tıraş bıçaklarını seçmelisiniz. Bunun için bazı ipuçlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Örneğin, çabuk tahriş olan bir cildiniz varsa seçimlerinizde daha da dikkatli olmalısınız. Bu sebeple, kenarlarında yumuşatıcı jel bulunan tıraş bıçaklarından kullanabilirsiniz.

Cilt üzerinde kolayca kayabilen ve sürtünme yapmayan tıraş bıçakları hassas ciltler için uygundur. Bu tarz bıçakların oynar başlıkları bulunmaktadır. Özellikle 3 bıçaklı, 5 bıçaklı ve 6 bıçaklı tıraş bıçakları cildine önem veren her erkeğin favorisi haline gelmiştir. Bu tıraş bıçaklarından bayanlar da yararlanabilmektedir. Uzun kullanım sağlayan tıraş bıçaklarımız bütçenizden de tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.

Kimi bireyler kullan- at tarzındaki tıraş bıçaklarından kullanmaktadır. Bu bıçaklar birkaç kez kullanıldıktan sonra işlevini yitirmektedir. Bazı tıraş bıçağı modelleri ise, körelen bıçaklar yerine yenisini koyabilen şekilde tasarlanmıştır. Bir makine gövdesine sahip bu bıçaklar sağlam bir başlık kartuşuna da sahiptir. Fiyatı klasik bıçaklara nazaran biraz yüksek olan bu tarz tıraş bıçakları çok uzun yıllar kullanılmaktadır. Makine tipi tıraş bıçakları kaliteli ve ergonomik yapıdadır. Körelen bıçakların yerine, yedek tıraş bıçaklarından takarak ürününüzü kullanabilirsiniz. Ayrıca yedek tıraş bıçağının makineye uyumlu olması gerektiğini unutmamalısınız. Tıraş bıçakları farklı sayılarda kesici bıçağa sahiptir. Bıçak sayısının fazla olması kılların daha derinden kesilmesini sağlamaktadır. Böylelikle tıraş olma süresi daha da kısalmaktadır.

Siz de tıraş alışkanlıklarınıza göre bir tıraş bıçağı seçmelisiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle