Toptan Tesbih ve Tesbih İmalatı

Toptan Tesbih ve Tesbih İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Tesbih , en çok rağbet gören erkek aksesuarlarındandır.  Tesbihler, erkekler için adeta bir tutkudur.  Şu bir gerçek ki, çoğu erkek tesbih çekmeyi sever. Çok sayıda tesbih modellerimizle sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz.

Sipariş ve bilgi için hemen bizi arayınız. Tel. + 90 545 4795687

TESBİH MODELLERİ                                                                                                                             En çok tercih edilen tesbih modelleri ; kuka tesbihler, kehribar tesbihler , oltu taşı tesbihler ve doğal taşlı tesbihlerdir. Sizler de tesbih koleksiyonunuza bu tesbihleri ekleyebilirsiniz. Bu tesbihler , tamamen doğal taşlardan üretilmiştir. En çok bilinen bu doğal taşlar arasında ,inci , mercan , safir , sedef ve akik bulunmaktadır. Bu taşlar çok değerli olup , tesbih ustalarının da en çok tercih ettiği taşlardır.

TESBİH ALIRKEN DİKKAT                                                                                                                 Piyasada her renk , her çeşit ve kalitede tesbih bulmak mümkün. Üstelik bu tesbihler günden güne de çeşitlenmeye devam etmektedir. Bunun nedeni, tesbihe olan ilginin de her geçen gün artmasıdır. Ticaretin yoğun olarak yaşandığı tesbih sektöründe rekabet arttıkça , ürünlerdeki sahtelik ve hile durumları da hızla ortaya çıkmaktadır. Orijinal tesbihleri bu anlamda anlamak çok da zor değildir. Bunu anlamak için öncelikle , tesbihin malzemesini tanımak gerekir. Bu malzemeleri önceden araştırmalısınız. Örneğin , bir kehribar tesbihin kendine has bir kokusu  ve yapısı vardır.  Bu taşların rengi açık sarı ve kahverengi arasında bir renktir. Kehribar bir tesbih alacak iseniz, bu özelliklere dikkat edebilirsiniz.

Tesbih , kimileri için bir kültür , bir değerdir. Tesbih taşımanın anlamı her insana göre farklılık gösterebilir. Kimisi için sadece bir kişilik göstergesi , kimisi için bir tutku, kimisi içinse vazgeçilmez bir aksesuardır. Bir ibadet sembolü olarak da kullanılır tesbihler. Üstelik sadece erkekler değil , hanımlar da kullanabilir bu tesbihleri.

Tesbih seçerken , mutlaka yaşınıza uygun model ve renklerde seçim yapmalısınız. İp seçimine de dikkat etmelisiniz. İpin rengi ve kalitesi iyi olmalıdır.  Bütün bu süreçleri iyi değerlendirdiğiniz vakit , kaliteli bir tesbihe sahip olabilirsiniz.  Tesbih imamesi için de iyi bir seçim yapmalısınız. Önce imamenizin, türünü seçiniz. Bunlar , altın , iplik ya da halat olabilir. Son olarak tesbihinizin ucuna takacağınız simgeyi seçerek bu aşamayı tamamlayabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle