Toptan Terlik

Toptan Terlik

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan terlik modellerimiz kadın, erkek, genç, yaşlı, çoluk çocuk herkesin  her mevsim kullanacağı giyim eşyalarındandır. Çok sayıda terlik çeşitlerimiz arasından kendinize ve sevdiklerinize en uygun terlik modellerini seçip, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

AYAK RAHATLIĞINA HİZMET EDEN TERLİKLER

Terliklerin farklı kullanım alanları vardır. Kimisi ev içerisinde kullanılırken, kimisi de dışarıda dolaşırken, gezinirken giyilir ayaklara. Terlikler her nerede kullanılırsa kullanılsın, mutlaka ayak rahatlığını sağlamalıdırlar. Terlikler her zaman ayak rahatlığınıza hizmet etmelidir. Ev ortamlarınızda, şehir yaşantınızda giyebileceğiniz birçok terlik modeli vardır elbet. Mesela, yazın sıcak günlerinde dolaşmaya çıkarken parmak arası terlikler giymek oldukça yerinde bir tercih olacaktır. Ya da çalışma ortamınızda ayaklarınızı rahat ettirecek sabo tarzı terlikler giymek uygun olacaktır. Hele hele uzun süre ayakta kalmanızı gerektirecek bir işle meşgulseniz, sabo terlikler sizin için ideal olacaktır. Renk renk, model model terlikler arasından seçim yapmak zor olacaktır elbet. Alt tabanı tırtıklı terlik modelleri de ıslak ve kaygan zeminlerde kullanılmak için gayet uygundur. Görsel anlamda gayet zengin ve şık duran terlik modelleri de seçebilirsiniz. Bunun için üst tarafı cırt ya da toka yapılı terlik modellerimiz vardır. Kadın, erkek herkesin estetik görünümlerine zenginlik katacak terlik modelleri farklı özellikleriyle ve tasarımlarıyla alıcısını bekliyor.

HANGİ TERLİK SENİ ANLATIYOR?

Ayak yapınıza uygun olarak seçilmeyen terlikler ayak sağlığınızı tehdit edebilirler. Terlik seçiminde bulunurken her zaman ayak sağlığınızı ön planda tutmalısınız. Terlik alırken şu önemli noktalara dikkat etmelisiniz:

*Almayı düşündüğünüz terliği mutlaka iki ayağınızda da denemelisiniz. Terliğinizin derisi mutlaka orijinal olmalıdır.

*Dış kısımında sentetik madde kullanılmayan terlikler tercih etmelisiniz. Eğer bir bel probleminiz varsa, topuklu terlikler tercih etmemelisiniz.

*Ayak numaranıza uygun terlikler kullanmalısınız. Çok büyük ya da çok küçük ebatlarda terlikler asla almamalısınız. Ayak baş parmağınız ve terlik ucu arasında 0,5 cm oranında mesafe olmalıdır.

*Gün içinde ayak hacminiz sürekli değişebileceğinden, akşamüstü terlik almaya özen göstermelisiniz.

Hangi tür terlik seçerseniz seçin, seçmiş olduğunuz terliğin taban yapısı kolay kolay bozulmamalıdır. Ve plastik tabanı olan terlikler asla satın alınmamalıdır. Bu tarzdaki terlikler ayakta durduğunuz müddetçe terleme yapacaktır. İster salaş bir terlik olsun, ister şık bir terlik. Her iki durumda da kaliteli malzemelerden üretilmiş, rahat terlikler tercih etmelisiniz. Terliklerinizi denemeden sakın almayın. Böylece kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Ayrıca terliğin modeli kadar, terliğin ayağınıza sağlayacağı rahatlığı da düşünmelisiniz. Hava alan bir terlik almaya özen gösterin. Mevsim hususuna dikkat edin ve bulunduğunuz mevsime uygun terlikler almaya çalışın. Alacağınız terliği her iki ayağınızda deneyin ve ona göre satın alın. Ayaklarınızın özelliği doğrultusunda terlik seçimlerinizi yapmaya çalışın. Gerekirse özel sipariş vererek, ayağınıza uygun özellikteki terlikleri satın alın. Ayak sağlığınızı asla riske atmayın.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle