Toptan Tepsi

Toptan Tepsi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan tepsi çeşitlerimiz servislerinizi daha şık ve kaliteli olarak sunmanızı sağlayacaktır. Farklı tepsi modellerimizden seçebilir ve sunumlarınızı daha göz alıcı bir durumda gerçekleştirebilirsiniz. 

TEPSİ MODELLERİ VE İŞLEVLERİ

Tepsiler ihtiyacınıza göre değişen özelliklerde üretilmektedir. Ahşap tepsiler, bambu tepsiler, plastik tepsiler, emaye tepsiler ve çelik tepsiler en çok bilinen çeşitlerdendir. Bu tepsileri küçük, orta ve büyük boylarda satın alabilirsiniz. Günlük kullanım imkanı veren tepsiler, özel günlerde de en büyük yardımcılarınızdır. Özel misafirlerinize hazırlamış olduğunuz servisleri şık tepsilerinizle sunabilirsiniz. Özel günlerde ve günlük işlerinizde kullanacağınız tepsiler ayrı olarak kullanılmalıdır. Örneğin, nişan ya da söz gibi özel günlerinizde gümüş tepsiler kullanabilirsiniz. Ahşap tepsilerinizden yazlık ya da bahçe gibi alanlarda yararlanabilirsiniz. Gündelik kullanımınıza uygun plastik tepsilerden evlerinizde bulundurabilirsiniz.

Tabiki her tepsinin işlevi ve özellikleri kendine özgüdür. Kullanım ve bakım açısından da her biri farklılıklar gösterebilir. Kullandığınız tepsilerin bakımına mutlaka özen göstermelisiniz. Özellikle ahşap tepsiler kullanıyorsanız, bu tepsilerinizi sudan uzak tutmalısınız. İçerisine su sızdıran ahşap tepsiler bir müddet sonra çürümeye başlayacaktır. Çabuk çizilen çelik tepsiler ise, bıçak ya da çatal gibi sivri uçlu aletlerden uzak tutulmalıdır. Tepsilerinizi özenle saklayın ki, onlardan daha uzun süre yararlanabilesiniz. Her geçen gün yeni modelleri üretilen tepsiler, çok şık dekoratif eşyalar olarak sergilenebilmektedir. İçi aynalı tepsiler fincan ya da çay takımlarınızla harika bir görüntü sağlayacaktır. Bu tepsilerin üzerinde en güzel çiçeklerinizi de sergileyebilirsiniz. Farklı bir hava yaratmak için, tepsilerinizin içine estetik biblolar yerleştirebilirsiniz. Hatta kullandığınız birçok aksesuarın derli toplu durması açısından tepsiler fedakar bir eşya sayılabilir. En güzel, en renkli mumlarınızı aynalı tepsilerinizde tutabilirsiniz. En önemli servis gereçlerinden biri olan tepsiler kullanımınıza ve tarzınıza uygun olarak seçilmelidir. Özellikle tutamaçlı tepsi modelleri daha rahat bir kullanım sağlayacaktır. Tutamaçlı tepsilerin kullanımı oldukça pratiktir. Geniş bir aileniz varsa büyük tepsi modellerinden almalısınız. 36.5 x 26 cm'lik ya da 35 cm'lik tepsiler kalabalık aileler için uygundur. Tepsilerinize sevimlilik gelsin istiyorsanız, çizgi film karakterleriyle süslenmiş tepsiler kullanabilirsiniz. Geleneklerinizi tepsilerinizde yansıtmak istiyorsanız, Türk motifleriyle dizayn edilmiş tepsi modellerini inceleyebilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle