Toptan Temizlik Bezi

Toptan Temizlik Bezi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan temizlik bezlerimizden satın alarak yaşam alanlarınızda yaptığınız temizliği daha zevkli bir hale dönüştürebilirsiniz. Temizlik bezlerinden mutfakta, banyoda, salonda her yerde yararlanabilirsiniz.

TEMİZLİK BEZLERİYLE GELEN HİJYEN

Gerek ev, gerekse iş yeri gibi alanların vazgeçilmez temizlik ürünlerinden biri olan temizlik bezleri, sağladıkları hijyen sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Mutfak bezi, yer bezi ve cam bezi gibi çeşitleri bulunmaktadır temizlik bezlerinin. Ev ve iş yeri temizliğini daha kolay hale getiren bu ürünler mutfak temizliğinde, banyo ve tuvalet temizliğinde, toz temizliğinde, cam temizliğinde kullanılarak çıkmayan lekeleri kolayca çıkarmaktadır. Ayrıca bu bezleri kurulama bezi olarak da kullanabilirsiniz. Kaliteli yapısından asla ödün vermeyen temizlik bezlerimiz yüksek emiciliğe sahip ürünlerdir. Ayrıca mikrofiber dokusu sayesinde istenmeyen tüm lekelere karşı savaş açmaktadır. Hassas yüzeylerde dahi kullanılabilen temizlik bezlerimiz, yüzeyler üzerinde asla leke bırakmazlar. Siz de çok amaçlı temizlik bezlerinden satın alarak yaşam ya da çalışma alanlarınızı daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Böylelikle temizlik için harcadığınız zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Güvenilir bir temizlik sağlayan temizlik bezleri, tek silişte hijyen sağlamaktadır. Pencerelerden, kapılara hatta mobilyalarınıza kadar her yerde bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Tozun her zerresini temizleyen işlevsel temizlik bezleri, kullanıldığı yüzeylerde iz ve dalga bırakmaz. Mikrofiber özelliğe sahip temizlik bezlerimiz tüm mikropları yok eder. Onları kuru ya da nemli olarak kullanabilirsiniz. Çok emici özellikte olan bu bezler oldukça sağlam yapıdadır. Kolay sıkılırlar ve çabuk kururlar. Üstelik bu ürünler rengini ve şeklini uzun yıllar boyu koruyabilmektedir.

Mikrofiber özellikteki temizlik bezleri deterjan kullanmadan da kullanılabilmektedir. Sadece su kullanarak mikrofiber temizlik bezleriyle temizliğinizi tamamlayabilirsiniz. Bu bezlerin astımlı ve alerjili bireyler için uygunluğu, yapılan birçok test sonucunda kanıtlanmıştır. Evlerde, hastanelerde ve daha birçok alanda kullanılan mikrofiber temizlik bezleri, hem çevre hem de sağlık dostu ürünlerdir. Kusursuz bir temizlik için mutlaka bu bezlerden faydalanmalısınız. Polyamid ve polyester elyafın inceltilmesiyle imal edilen mikrofiber temizlik bezleri tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle