Toptan Telefon Kılıfı

Toptan Telefon Kılıfı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan telefon kılıfları ile cep telefonlarınız artık daha güvende. Yüksek ödemeler yaparak aldığınız cep telefonlarınızı , en yüksek koruma sağlayan ekonomik fiyatlarla alabileceğiniz telefon kılıfları ile güvence altına alabilirsiniz. 

KORUMA KALKANI TELEFON KILIFLARI

Telefon kılıfları her türlü fiziksel etki karşısında adeta bir koruma kalkanı durumundadır. Telefonların zarar görmelerini engelleyen kılıflar , çizilme ve kırılmalara karşı koruyucu pozisyondadır. Kılıf kullanımıyla beraber telefonlar çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü hale gelmiştir. Telefonlarda sürtünme ile beraber görülen çizilmeler kılıf kullanımıyla imkansız hale gelmiştir. Fiziksel darbelerden telefonları büyük başarıyla koruyan kılıflar sayesinde telefonlar artık daha güvende.

TELEFON KILIFLARI İLE TARZINI GÖSTER

Cep telefonunuza uygun telefon kılıfları bulabilirsiniz. Kapaklı kılıflar , çerçeve kılıflar , kese kılıflar , stantlı kılıflar , ekran koruyucu kılıflar ve daha bir çok çeşit. Örneğin , kapaklı kılıflar ile cep telefonunuzun hem arka kısmı hem de ön kısmı kolaylıkla korunmaktadır. Stantlı kılıflar ise , film ve video izleme durumlarında telefonunuzun dik olarak durmasını sağlar. Çerçeveli kılıflara geldi sıra. Onlar da yalnızca , telefonun yan kısımlarını sararlar. Arka kapaklı kılıflar ise , telefon kasasını her türlü darbeye ve kirlenmeye karşı korur. Kol bandı telefon kılıfları da bulunmaktadır. Bu kılıflar egzersiz yaparken oldukça kullanışlıdır.

KALİTELİ CEP TELEFONU KILIFI

Öncelikle cep telefonu modelinize uygun telefon kılıfları seçmelisiniz. Kılıfın tasarımı ve kılıfta kullanılan malzemenin kalitesi oldukça önemlidir. Bunlar kılıfın kalitesini belirleyen unsurlardır. Renkli bir kılıf alacaksanız , kılıfın renginin uzun süre dayanması gerektiğini unutmamalısınız. Eğer şeffaf bir kılıf tercih edecekseniz , kılıfın şeffaflığı kısa sürede kaybolmamalıdır. Cep telefonlarınızı çok iyi saran kılıflar tercih etmelisiniz. Düşme ve çarpma sırasında telefonların genellikle köşeleri zarar gördüğü için kenarları saran kılıflar almakta fayda vardır. Ayrıca yumuşak silikonlu kılıflar , düşme esnasında telefonları oldukça iyi korurlar. Bu nedenle , yumuşak silikonlu kılıflar öncelikli tercihiniz olmalıdır. Telefonlarınızın ekran koruyucuları da bir o kadar önemlidir. Mutlaka kırılmaz ve 9H sertlik derecesine sahip temperli ekran koruyucuları almanız gerekir. Telefon kılıflarında görselliğin yanı sıra kılıfın işlevselliğine kesinlikle dikkat etmelisiniz. Alacağınız cep telefonu kılıfları , telefonunuzu en yüksek seviyede korumalıdır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle