Toptan Tavan Boyası ve Tavan Boyası İmalatı

Toptan Tavan Boyası ve Tavan Boyası İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Evlerinizin tavanlarını süsleyecek ve güzelleştirecek en uygun ve kaliteli toptan tavan boyaları burada. Bu boyalar ile ortamınıza daha estetik bir hava gelecek.

Sipariş ve Bilgi İçin Hemen Arayın : + 90 545 4795687

Doğru Boya Seçimi

Tavan boyası odanızın daha aydınlık görünmesi açısından son derece önemlidir. Tavan boyasının yapılma işlemi, diğer boyama uygulamalarına oranla daha zahmetli ve zordur. Tavan boyalarınızı , duvar boyası olarak kullanmamanızı öneririz.  Tavan boyası alırken , kapatıcı kapasitesi yüksek olan boyaları almanız gerekir. Böylece tavanınız kabarmaz ve dökülmez. Tavanlarınızın nefes alması çok önemlidir. Ona göre boya tercihinde bulunmalısınız. Son kat tavan boyanızın küf önleyici özelliği olmalıdır. Bu sayede boyalarınız küflenmez ve onların  tekrar kullanımı sağlanabilir.

Tavanlarınızda kullanacağınız en iyi boyalar, lateks boyalardır. Bu boyalar çabuk kururlar ve kolay uygulanabilirler. Ayrıca , bu boyalar sıçrama yapmazlar ve mükemmel derecede kapatma özellikleri vardır. Bazı boyalar uygularken farklı, kuruduktan sonra farklı bir renk alırlar. Boyalar aslında, kuruduktan sonra esas olan renklerine dönerler. Bu önemli noktayı unutmayınız.

Tavan boyasını asla yağlı olanlardan seçmeyiniz. İdeal tavan rengi her zaman beyazdır.  Eğer tavan yüksekliğiniz 2,5 metreden fazla ise,  birkaç ton koyu renkler seçebilirsiniz. Banyo gibi nemli yerlerin tavanlarını ise , küf engelleyici boyalar ile boyayınız. Tavan boyası yapılırken ,yüzeyinizin durumunu da gözden geçirin. Yüzeyin durumu , ne kadar boya almanız gerektiğini size gösterecektir. Yüzey çok emici ise , daha fazla boya almanız gerekebilir.

Boya işleminde rengi , boyanın özelliklerini ve performansını belirledikten sonra , sıra geldi  doğru uygulamayı sağlamaya. Bu doğru uygulama ve doğru malzeme seçimi ile işinizi daha rahat koşullarda gerçekleştirebilirsiniz. Tavan boyanırken , kullanacağınız ruloyu  "V"  ya da "W" şeklinde tavandan  kaldırmadan  boyayın ki,  tavanda leke oluşmasın. Ruloyu kullanım esnasında da  kaldırmayınız. Tavan boyama , boyama süreçlerinin en belirleyici olanıdır. Tavanlarınızın doğru bir şekilde , kaliteli boyalar ile boyanmasını sağlayarak güzel bir başlangıç yapın.  Tavanlarınız ustalıkla boyansın ve daha dekoratif görünsün. Üstelik bu görüntüye en uygun ve ekonomik fiyatlar ile kavuşun. Hemen bize ulaşın , en üstün hizmeti bizden sağlayın.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle