Toptan Takım Çantası

Toptan Takım Çantası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan takım çantası ürünlerimizden hemen satın alarak tamir ve onarım işlerinizi başarıya ulaştırabilirsiniz. Her insanın evinde olması gereken takım çantaları metal, plastik, bez ya da alüminyum olarak üretilmektedir. Takım çantanızı gerekli aletlerle doldurup, gerektiğinde bakım ve onarım işlerinizde kullanabilirsiniz. 

TAKIM ÇANTALARININ İŞLEVİ

Tadilat ve onarım işleriniz için her zaman hazırlıklı olmalısınız. Bunun için yapmanız gereken ilk iş, tam donanımlı bir takım çantası almak olmalıdır. Takım çantalarının diğer bir adı alet çantasıdır. Temin ettiğiniz alet çantalarında, elzem olan malzemeler bulunmalıdır. Böylece yapacağınız işe daha hazırlıklı olarak başlarsınız ve daha pratik adımlar atmış olursunuz. Takım çantaları standart boylarda değildir. Onlar farklı boyutlarda bulunsalar da, içerdikleri eşyalar hemen hemen birbirine benzer eşyalardır.

Takım çantalarınızı isteğiniz doğrultusunda boş ya da dolu olarak satın alabilirsiniz. Boş olarak aldığınız takım çantalarının içini kendiniz doldurabilirsiniz. Takım çantalarının içinde bulunan malzemelerden bazıları şunlardır:

* Çekiç

* Yıldız

* İngiliz anahtarı

* Maket bıçağı

* Düz tornavida takımı

* Yıldız tornavida takımı

* Metre, kablo bandı, temizlik bezi, yapıştırıcı

* Dübel, vida

Bütün bu malzemelere nalburiye malzemeleri denilmektedir. Elinizin altında bulunan takım çantaları, her türlü tadilat işinizi kolaylaştıracaktır. Takım çantanızın olmaması durumunda işleriniz yarım kalır, tamir etmeniz gereken yerleri tamir edemez, bozulan eşyalarınıza müdahale edemez olursunuz. En önemlisi de ev içi güvenliğiniz sağlanmamış olur. Takım çantaları sayesinde bütün onarım malzemeleriniz kaybolmadan ya da dağılmadan saklanabilir. Kolay taşınabilen tasarımlarda üretilen takım çantaları sayesinde evde bozulan her türlü eşyayı onarabilir ve her seferinde tamirci çağırmak zorunda kalmazsınız. Bu anlamda maddi kayıplar da yaşamamış olursunuz. Takım çantalarınızdan evleriniz dışında, çeşitli iş yerlerinde de yararlanabilirsiniz.

Plastik takım çantalarından tercih etmek istiyorsanız, otomatik kilitli, sürgü kapaklı ya da konsol tipli olanlarından satın alabilirsiniz.

Alüminyum takım çantaları diğer bir alternatifiniz olabilir. Alüminyum takım çantaları küçük, orta ve büyük boylarda bulunmaktadır. Bez takım çantaları ise, daha hafif bir kullanım sağlamaktadır. Oldukça yüksek bir alanda çalışma ortamınız varsa, yelek tipi takım çantalarından temin edebilirsiniz. Geniş kapasiteye sahip takım çantası modellerimiz alıcılarını beklemektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle