Toptan Tahta Kalemi

Toptan Tahta Kalemi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan tahta kalemleri eğitim ve iş dünyasının en önemli yazı ekipmanlarındandır. Sağlığa hiçbir zararı dokunmayan tahta kalemleri kırmızı, siyah, mavi, yeşil gibi temel renklerde üretilmektedir. Birçok yazı tahtası çeşidi üzerinde kullanılabilen toptan tahta kalemleri kullanım kolaylığı açısından kullanıcılarına yazım işlerinde pratiklik sağlamaktadır. 

YAZIM KALİTESİ SUNAN TAHTA KALEMLERİ

Okulların, toplantıların, seminerlerin beyaz tahtaları üzerinde kullanılan tahta kalemleri yazı yazmak, işaretleme yapmak ve grafik çizmek gibi birçok eylemde kullanılmaktadır. Toptan tahta kalemi çeşitleri ile yazılan her yazı, tahta üzerinden saatler sonra bile kolayca silinebilmektedir. Tahta kalemi çeşitlerimiz bulunduğunuz ortamın hava kalitesini kokusu nedeniyle etkilememektedir. Bu kalemlerin mürekkepleri kapakları açık bırakılsa bile uçmamaktadır. Bir tahta kaleminden daha uzun süre verim almak istiyorsanız, onu tahta üzerinde kullanırken dik şekilde tutmaya özen gösteriniz. Silindiği yüzeylerde leke bırakmayan toptan tahta kalemi ürünlerimiz cafe menü tahtaları, cam, metal, plastik gibi emiciliği bulunmayan birçok yüzeyde kullanılabilmektedir. Özellikle beyaz yazı tahtaları üzerinde harika bir yazı performansı sağlayan tahta kalemi çeşitleri sorunsuz bir şekilde yazı yazmanızı sağlayacaktır. Tahta kalemi çeşitleri ergonomik tasarımlara sahip olmakla birlikte, kullanıcılarına rahat bir tutuş ve kullanım imkanı sağlamaktadır. Çok farklı renklerle üretilen tahta kalemlerini emici olmayan birçok yüzeyde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tahta kalemleri doldurulabilir ve kartuşlu olarak iki şekilde üretilmektedir. Kartuşlu tahta kalemleri, farklı renk ve boyutlarda imal edilmektedir. Kartuşu biten tahta kalemlerinin kartuşlarını değiştirerek, kaleminizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yanınızda yedek kartuş bulundurarak, kaleminizin kartuşu bittiğinde sıkıntı yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Doldurulabilir tahta kalemleri ise, tahta kalemi mürekkebi ile doldurulmaktadır. Bu tür kalemlerin mürekkebini onlarca kez doldurabilir, kaldığınız yerden onları kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstün markaların ürettiği tahta kalemlerinden toplu halde satın alarak alışverişinizden karlı çıkabilirsiniz. Çok farklı renklere sahip tahta kalemi çeşitlerini inceleyebilir, ışığa dayanıklı bu kalemlerden alarak kaliteyi yakalayabilirsiniz. Silinme kolaylığı nedeniyle tahta yüzeylerinin her zaman temiz kalmasını sağlayacak tahta kalemi çeşitlerimiz geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır. Ayrıca bu kalemler mürekkep bulaşma ihtimalini en aza indirmektedir. Yazım esnasında toptan tahta kalemi çeşitlerine hayran kalacaksınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle