Toptan Tabure

Toptan Tabure

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan tabure ürünleri fonksiyonel tasarımları sayesinde fazla yer kaplamaz, küçük ve taşınabilir olmaları sebebiyle de her an elinizin altında bulunabilir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullanabileceğiniz şık tasarımlı tabureler farklı renk alternatifleriyle beğeninize sunuluyor. 

YÜKSEK KONFORLU TABURELER

En şık mutfak sizinki olsun istemez misiniz? Özellikle mutfak dekorasyonunda  tabure kullanmak çok avantajlıdır. Tabureler birşeyler atıştırırken ya da yemek pişirdiğinizde küçük molalar verirken soluklanmanız için imdadınıza yetişecektir. Ayrıca dar mutfaklarınız için minik ve şık tabureler iyi bir seçenek olacaktır. Oturma maksatlı kullanacağınız tabureler yeri geldiğinde sehpa olarak da kullanılabilir. Ya da boyunuzun yetmediği yere tabureler koyarak yüksek mutfak raflarına ulaşabilirsiniz. Sabah saatlerinde tabureler üzerinde kahvaltınızı yapabilirsiniz. Tabure modelleri ahşap, plastik, metal malzemelerden oluşmaktadır. Geniş bir mutfağınız varsa, orta tezgahınızın yanına koyacağınız masanın etrafına şık tasarımlı tabureler koyabilirsiniz. Böylelikle mutfağınızda rahatlığı ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Mutfak dekorlarında en çok kullanılan taburelerden biri de kırmızı oturaklı, metal ayaklı taburelerdir. Bu tarzdaki tabureler mutfaklarda modern bir stil yaratırlar. Mutfak dekorunuzu ön plana çıkaran metal iskeletli tabureler deri kaplamalı ise, onlarla beraber mermer, granit ya da ahşap masalar kullanabilirsiniz. Ahşap tabureler de mutfağınızın dekorunu güçlendiren güçlü ayrıntılardır. Mutfağınızda bir ahşap klasiği hiç de fena olmaz. Çapraz ayaklara sahip tabureler son yılların popüler tabure modelleri arasındadır. Yapıları gereği küçük olan taburelerin modellerinde rahatlıkla oynamalar yapılabilir. Bu sayede dekorlarınızı farklılaştırabilir ve mutfağınızda özgün tarzlar yakalayabilirsiniz. İşe farklı geometrik desenlere sahip ergonomik tabureler seçmekle başlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı tasarımlara sahip taburelerinizde hem kendiniz hem de misafirleriniz rahatça oturabilir ve yemek yiyebilirsiniz. Masa boyutlarınıza uygun ölçülerde birçok tabure bulunmaktadır. Ayrıca tabureler kullanımı son derece pratik eşyalardandır. Evde yemek masanızın sandalyesi eksik olduğunda, taburelerden yararlanabilirsiniz. Katlanır tabure modelleriyle alan tasarrufuna gidebilirsiniz. Ne tür tabure alırsanız alın, mutlaka konforlu olmasına dikkat edin. Konforu ve kullanışlılığı iyi özellikte olan tabureler uzun yıllar hiç kırılmadan kullanılabilir. Tabure seçiminde dikkat etmeniz gereken diğer bir husus da, taburenizin kolay temizlenebilir malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Tabureleriniz sıvı tutmayan kumaşlardan olursa, sizin için daha iyi olur. Bütün bu özellikler ürünün uzun ömürlü olması için çok önemlidir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle