Toptan Sürahi

Toptan Sürahi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan sürahi ürünlerimizden faydalanarak hem sağlıklı sıvılar tüketmiş olursunuz, hem de masraflarınızı yarıya indirmiş olursunuz. İçecek servislerinizin en büyük yardımcısı olan dekoratif ve kullanışlı sürahiler yemek sofralarınızı zenginleştirmeye geliyor. 

ŞIK VE İŞLEVSEL SÜRAHİLER

Mutfağınızın önemli araç gereçlerinden olan sürahiler, içerisinde sıvı içeceklerin tutulduğu önemli ürünlerdendir. Bu sürahilerin cam olanları her zaman daha sağlıklı bir kullanım imkanı sunmaktadır. Daha günlük kullanımlar içinse, plastik sürahiler tercih edilebilir. Plastik sürahilerin fiyatı, cam sürahilere oranla daha ekonomiktir. Sürahi seçiminiz tamamen sizin zevkinize kalmış. Sürahilerin imalatında kullanılan malzemeler, sürahilerin sahip olduğu kullanım özellikleri, tasarım farklılıkları gibi etmenler sürahilerin farklı kategorilerde incelenmesini sağlar. Çeşitli renk ve desenlerde bulunabilen sürahiler ağır maddelerden yapılabileceği gibi, kolayca kırılabilen maddelerden de yapılabilir. Yapı olarak çok ağır bir sürahiyi kimse kullanmak istemez. Çok çabuk kırılan özellikteki bir sürahiyi de eminim almak istemezsiniz. Kısacası sürahi seçiminizde bu iki unsura dikkat etmelisiniz. Almayı düşündüğünüz sürahi ne çok ağır olmalıdır, ne de hemen kırılabilen yapıda olmalıdır. Cam sürahi kullanacaksanız, taşırken ya da tutarken kaldırmakta güçlük çekeceğiniz sürahiler tercih etmemelisiniz. Plastik sürahi almayı düşünüyorsanız, içeriğinde sağlık açısından sakıncalı kimyasalların olmadığından emin olmalısınız. Sürahilerin istediğiniz ölçülerdeki sıvıları muhafaza etmesini istiyorsanız, çok küçük ebatlarda olmayan sürahiler satın almalısınız. Küçük ölçülerdeki sürahiler kullanışlı olmayabilir.

SÜRAHİ ÇEŞİTLERİ

Mutfaklarınızın küçük kahramanları olan sürahiler; cam, plastik, şeffaf ürün seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Mantar tıpalı cam sürahiler en çok tercih edilen sürahilerdendir. Ağzı kilitli sürahi modelleri de yoğun ilgi görmektedir. Ağız kısmı kapalı sürahiler sayesinde, sürahide bulunan sıvılar kirlenmeye karşı korunmaktadır. Son derece şık tasarımlara sahip sürahiler, filtreleme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde sudaki kireç önlenmekte ve daha sağlıklı su hazırlanabilmektedir. Farklı tasarımlardaki bu sürahiler dilerseniz mutfağınızdaki yerini alabilir. Ayrıca temizlikleri de oldukça kolay. Dilerseniz, onları bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Sofra düzeninizin bir parçası olan sürahilerinizi mutfaklarınızdan eksik etmeyin.

Filtreli sürahiler sayesinde daha sağlıklı, daha içilebilir sular hazırlayabilirsiniz. Böylelikle musluğunuzdan akan suyu hem daha taze olarak, hem de kokusuz olarak içme şansı bulursunuz. Model çeşitliliğine sahip sürahilerimizle yemek sofralarınız daha da zenginleşir. Musluklu sürahiler, başucu sürahileri, bardaklı sürahi modelleri, karaf sürahiler tercih edebileceğiniz diğer sürahi çeşitlerindendir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle