Toptan Suni Yem Ve Suni Yem İmalatı

Toptan Suni Yem Ve Suni Yem İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan suni yem ürünleri balık avı sırasında balıkların iştahını kabartan en önemli balık avı malzemelerindendir. Olta takımının tamamlayıcısı olan suni yemler "rapala" olarak balık avı malzemesi literatüründe geçmektedir.

SUNİ YEM ÇEŞİTLERİ

Av esnasında balıkları kandırmak için kullanılan suni yemler, adeta gerçeği andıran niteliktedir. Gerçeği andıran bu sahte yemler, balıkların iştahını kabartmakta ve onların oltaya gelmelerini sağlamaktadır. Suni yemler çeşitli balık şekillerinde bulunmaktadır. Suni yem imalatıyla üretilen bu ürünler parlak maddeden oluşmakta ve ses çıkarabilmektedir. Bir suni yem gerçeğini ne kadar iyi andırırsa, av o kadar başarılı olur. Toptan suni yemler dip rapalaları ve yüzey rapalaları olmak üzere iki kısma ayrılır. Avlanma tekniğiniz ve tutacağınız balığın cinsi bu yemleri seçerken önemli hususlar olacaktır. Avlanma tekniğinize ve balık çeşidine göre silikon yemler, maket yemler, fly yemler ve jig yemler kullanabilirsiniz. Suni yemler ile balık avlamak ciddi bir sabır gerektirir. Bu sebeple hangi balık için hangi yemi kullanacağınızı iyi bilmeniz gerekir. Toptan suni yemler boyut, kalite ve malzeme açısından değişiklik gösterebilir. Suni yem imalatı sınırsız çeşide sahiptir diyebiliriz. Suni yem setlerinden alarak tatlı ya da tuzlu suda, büyük ya da küçük ebatlarda farklı çeşit balıklar avlayabilirsiniz. Tabi farklı koşullarda avlanan balıkların etkileneceği suni yem çeşidinin değişebileceğini unutmamalısınız. Bu bağlamda hangi balık hangi yemden etkileniyorsa, o yemden kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Toptan suni yemleri oltanıza rahatlıkla takabilirsiniz. Clinch düğümü adı verilen düğümle yeminizi oltanıza sıkıca bağlayabilirsiniz. Bu düğümün nasıl yapıldığını internetten ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Suni yemler hareket edebilir ve suyun üzerinde durabilir.

Eğer usta bir balıkçıysanız, yeminizi nasıl kullanacağınızı çok daha iyi bilirsiniz. Suni yem imalatı ile sınırsız şekil ve renkte yemler imal edilmektedir. Bu yemler her zaman balıkların ilgisini ve dikkatini çekmeyi başarmıştır. Balık şeklinde olan suni yemler, en çok bilinen ve en çok kullanılan ürünlerdir. Dilerseniz, solucan şeklindeki suni yemlerden de kullanabilirsiniz. Daha küçük balıkları avlamak için genellikle solucan tipi yapay yemler kullanılmaktadır. Suni yem imalatı ile bu yemlerin renkli dünyasına adım atabilir, avınız için üstün kaliteli suni yemlerden satın alabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle