Toptan Su Sebili

Toptan Su Sebili

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan su sebili ihtiyaçlarınızı farklı tasarımlarda ve özelliklerde bulunan su sebili ürünlerimizden karşılayabilirsiniz. Damacana sularını sıcak ya da soğuk olarak sunabilen su sebilleri, günlük su ihtiyacınızı önemli ölçüde karşılayacaktır.

SU SEBİLİ NE İŞE YARAR?

Evlerde, iş yerlerinde ve birçok yerde insanların su ihtiyaçlarını karşılayan su sebilleriyle, içmek istediğiniz sıcaklıkta su hazırlayabilirsiniz. Su sebilini kullanarak, kendinize hızlı bir şekilde çay ya da kahve yapabilirsiniz. Özellikle toz kahveler ve paket çaylar, su sebilinde bulunan su ile saniyeler içinde hazırlanabilmektedir. Su içmeyi pratik hale getiren su sebillerini evlerinizde ya da iş yerlerinizde mutlaka bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Su sebilleri sayesinde elinizin altında her daim sıcak ya da soğuk su bulunabilir. Su sebilleri bir kaç modelde üretilmektedir. Dik su sebilleri ve masaüstü su sebilleri en çok kullanılan modellerdendir. Masaüstü su sebillerini bireysel amaçla kullanabilirsiniz. Dik su sebilleri ise, priz olan her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Su sebillerinin üst kısımlarına damacana yerleştirilir. Suyu kendi filtresinden geçiren sebiller, anında temiz su sağlamaktadır. Özellikle hastane, klinik, kuaför gibi kalabalık ortamlarda su sebili kullanılmalıdır.

SU SEBİLİNİN TEMİZLİĞİ

Su sebillerinin düzenli aralıklarla temizlenmesi şarttır. Yaşamak, hayatta kalabilmek için ihtiyaç duyduğumuz suyu bize hem sıcak hem de soğuk olarak sağlayan su sebilleri, mutlaka hijyenik olmalıdır. Çünkü içtiğimiz su direkt olarak sindirim sistemimizi etkilemektedir. Temizliği yapılacak olan cihazın önce fişi prizden çekilmelidir. İç temizlik kadar, damacananızı geçirdiğiniz kısmın temizliği de önemlidir. Bu nedenle damacanayı yerleştirdiğiniz kısmı iyice temizlemelisiniz. Bu süreçte süngerden yararlanabilirsiniz. Su sebillerinin musluklarını yerinde temizlemeniz doğru olacaktır. Su sebili haznesini ise, lavaboda iyice temizlemelisiniz. Temizlik sırasında deterjan ile suyun temas etmemesine dikkat etmelisiniz. Dilerseniz, deterjan yerine sirke kullanarak su sebilinizin temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

SU SEBİLİ KULLANIMI

Evlerde ve birçok çalışma ortamında büyük kolaylıklar sağlayan su sebilleri lezzetli suyun hep elimizin altında olmasına imkan tanımaktadır. Üzerinde şişe yuvası bulunan su sebillerine damacananızı yerleştirerek su kaynağınızı hazır hale getiriyorsunuz. Bazı su sebillerinde damacanaya gerek bile kalmamaktadır. Bu modeller direkt olarak şebeke suyundan faydalanma şansı vermektedir. Termostat ayarları olan su sebillerinde hem sıcak hem de soğuk su bulunmaktadır. Bu suları elbetteki tek yönlü olarak alabilmektesiniz. Düşük enerji tüketimi sağlayan su sebilleri sayesinde enerji tasarrufu yapılabilmektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleCan
Fiyatlar toptan satış