Toptan Su Isıtıcısı

Toptan Su Isıtıcısı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan su ısıtıcı modellerimizden satın alarak ihtiyaç duyduğunuz sıcak suya anında kavuşabilirsiniz. Farklı görünümlere ve farklı su kapasitelerine sahip su ısıtıcı modellerimiz mutfaklarınızda en iyi yardımcınız olmaya geliyor.

SU ISITICISI NE İŞE YARAR?

Mutfakların en pratik araçlarından biri olan su ısıtıcıları yemek yaparken, bulaşık yıkarken ihtiyacınız olan sıcak suyu anında temin etmektedir. Küçük mutfak aletleri kategorisinde yer alan bu ürünlerden uzun yıllar faydalanabilirsiniz. Kettle adıyla da bilinen ısıtıcılar cam, çelik ve ledli özellikleriyle farklı malzemelerden üretilmektedir. Kettle kullanımı sadece evlerle sınırlı değildir. Onları yurtlarda, ofislerde, kafelerde de görebilirsiniz. Günümüzde renkli ısıtıcılarla beraber mutfaklara adeta renk gelmiştir. Birbirinden renkli ve şık tasarımlı kettle çeşitlerimiz sizleri beklemektedir.

SU ISITICISI ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Sıcaklığı ayağınıza kadar getiren su ısıtıcıları, sıcak su sisteminin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. İhtiyacınıza uygun bir ısıtıcı modeli ararken şu özellikleri de göz önünde bulundurmalısınız:

1. Şık görünüm

2. Yüksek performans

3. İyi işlevsellik

4. Küçük boyut

Bu özelliklere sahip bir su ısıtıcı ile sıcak suyunuzu hem ekonomik, hem de sağlıklı bir şekilde temin edebilirsiniz. İsterseniz sıcağa dayanıklı cam ürünlerden, isterseniz paslanmaz çelikten üretilmiş modellerden satın alabilirsiniz. Isıtıcınızın dış yüzeyinde parmak izi oluşsun istemiyorsanız, dış kısmı parlak olmayan ürünlerden tercih etmelisiniz. Böylece ısıtıcınız daha az kir gösterir. Çelikten imal edilmiş ısıtıcıların daha sağlam ve daha güvenilir olduğunu da unutmayınız. Camdan üretilen ısıtıcılar ise, sağlık açısından en uygun modellerdir. Bu bilgiler ışığında su ısıtıcısı seçiminde bulunabilirsiniz.

SU ISITICILARI NASIL TEMİZLENİR?

Su ısıtıcıları zamanla kireçlenmeye başlayacaktır. Bu gibi durumlarda kireçsiz su kullanmak önceliğiniz olmalıdır. Çünkü şebeke suyu kullanmak cihazınızın  performansının zamanla düşmesine neden olacaktır. Rezistansı kireç tutan su ısıtıcısı, elma sirkesi ve su karışımıyla çalıştırılabilir. Ya da limon tuzu ve su karışımını, kireci yok etmek için kullanabilirsiniz. Kireçlenen bölge ısıtıcının bağlantı yerinde ya da dışında ise, su ve sirkeyle ıslatılmış nemli bir bezden yardım alabilirsiniz. Ne tür bir ısıtıcı alırsanız alın, ürünün mutlaka garanti kapsamında olup olmadığından emin olmalısınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle