Toptan Su Bardağı

Toptan Su Bardağı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan su bardağı çeşitleri ile sofralarınız, raflarınız renklenecek. Klasik cam görünümlerinin yanı sıra, farklı tasarımlarla ve farklı dokularla üretilen su bardakları en önemli mutfak ürünlerindendir. Su haricinde farklı meşrubatların tüketiminde de kullanılan su bardakları en şık ikramlık eşyalarınızdan biri olacak.

SU BARDAĞI KULLANIMI

Geleneksel olarak kullanılan cam su bardakları, cam olmaları nedeniyle sağlıklı bir yapıdadırlar. Cam şeffaf bir malzeme olduğu için içtiğiniz suyun berraklığını görebilirsiniz. Ve bu şeffaflık sayesinde sağlıklı ve temiz su içmek mümkün olmaktadır. Gövdesi geniş ya da ağızları dar su bardağı çeşitleri bulunmaktadır. İnce ve uzun şekillerde üretilen su bardakları dokulu ve düz çeşitlere sahiptir. Ayrıca kadeh biçiminde olan su bardağı modelleri bulunmaktadır. Su bardaklarına yeşil, kırmızı, sarı, pembe, turuncu gibi renklerde rastlayabilirsiniz. Yemek masalarını renklendiren renkli su bardakları üstün cam kalitesiyle üretilmektedir.

SU BARDAĞININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Su içmek için tasarlanmış su bardakları basit bir üretim ürünü gibi görünseler de üretim aşamasında birçok matematik hesabı yapılmaktadır. İyi bir ürünün ortaya çıkarılması için kalınlık, derinlik, şekil, estetik, sağlıklı olma hali, kullanışlılık ve kırılganlık gibi özelliklerin iyi hesaplanması gerekmektedir. Genellikle su içmek için kullanılan su bardakları farklı içecekleri tüketmek için de kullanılmaktadır. Su bardakları genellikle geniş ve derin yapıdadır. İçine koyulan suyun bir yudumda içilmesi planlanmıştır sanki. Bu açıdan su bardaklarının geniş hacimli olması bir dezavantajdır aslında. Kalın ve dayanıklı camlardan üretilen su bardakları düşme ihtimaline karşı bu yapıda üretilmişlerdir. Bu bardaklar düşseler bile kırılmazlar ve çatlamazlar. Türk kahvesi sunumlarında kahve fincanlarının yanına eklenilen su bardakları da bulunmaktadır. Bu su bardaklarını daha küçük formlarda tercih edebilirsiniz. Kahve yanı su bardağı olarak anılan su bardakları tepsi üzerinde harika bir görüntü şov sunmaktadır bizlere. Mutfak dekorasyonunda önemli bir detay olan su bardakları zarif desenli setler halinde tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Su bardağı setlerinizi desenli modellerden seçerseniz eğer, onları bulaşık makinelerinde çok fazla yıkamamalısınız. Bulaşık makinesinde çok sık yıkanan desenli su bardakları desen özelliklerini kaybetmeye başlayacaktır. Desenli su bardaklarınızı mümkün olduğunca elde yıkamaya gayret etmelisiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle