Toptan Stres Çarkı

Toptan Stres Çarkı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan stres çarkları dünyanın elinden düşüremediği oyalanma aletlerinden biridir. Farklı desen ve renklerde bulunan stres çarklarından toplu olarak satın alabilirsiniz. 

SON DÖNEMİN OYUNCAĞI STRES ÇARKLARI

Son yıllarda çocukların, gençlerin, hatta yetişkinlerin elinden düşüremediği stres çarkları popülaritesini arttıran bir ürün haline gelmeye başladı. Günümüzde bu ürüne "modern çağın tespihi" de denmektedir. Stresi ve gerginliği azaltığı söylenilen stres çarkları, elde sürekli döndürülerek kullanılmaktadır. Şimdiki neslin stres atma oyuncağı olan çarklar bir el fırıldağını andırmaktadır. Orta kısmındaki merkeze parmağınızı koyarak, stres çarklarını döndürebilirsiniz. Stres çarklarını göbeğinden ne kadar sıkı tutarsanız, çarkı o kadar iyi döndürürsünüz.

Stres çarkının amacı, zihni meşgul ederek stresli durumların beyinden uzaklaştırılmasını sağlamaktır. Çarkın bu özelliği onun daha cazip görünmesini sağlamaktadır. Stres çarkları adeta fizik kurallarına göre dönmektedir. İçinde bulunan küçük bilyeler onun hareket etmesini ve dönmesini sağlamaktadır.

Stres çarkının dönmesi 30 saniye ile 4 dakika arasında değişmektedir. Hızlı bir şekilde dönebilen çarklar eğlenceli bir kullanım sağlamaktadır. Stres çarkları genellikle metalden, ahşaptan ve plastikten imal edilmektedir. Üretildiği malzeme itibariyle farklı kalitelerde bulunmaktadır bu çarklar. Özellikle metalden üretilen çarklar daha iyi bir kalitede bulunmaktadır. Çoklu rulmanlara sahip stres çarklarının dönerkenki görüntüsü insanı adeta büyülemektedir. En eğlenceli el alışkanlığıdır stres çarkları ve onları yürürken, otobüste seyir halindeyken ya da ders aralarındayken kullanabilirsiniz. Kaliteli tasarımlara sahip stres çarkları, yedek parça desteğine sahip olma imkanı da tanımaktadır. Stres çarkları çocukların küçük kas gelişimini desteklemektedir. Üstelik stres çarklarını cebinizde taşıyarak, onu istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Eski günlerde çelik çomak ya da topaçla oynayan çocuklar, şimdilerde daha farklı oyun araç gereçlerine sahiplerdir. Stres çarkı almayı düşünen bireyler, taklit ürünlerden uzak durmaya dikkat etmelidir. Çünkü başka ürünlerde olduğu gibi, bu ürününde taklitleri bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda orijinal tasarımlara yönelmekte fayda vardır. Çocuklarınızın uzun süre vakit geçirdikleri stres çarkları kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Günlük hayatın en eğlenceli araçlarından biri olan stres çarkları cıvıl cıvıl renkleriyle ve farklı tasarımlarıyla alıcılarını beklemektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle