Toptan Spor Ayakkabı

Toptan Spor Ayakkabı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan spor ayakkabı modellerimiz renk renk, çeşit çeşit ve en düşük fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuluyor. Ayak rahatlığında bir simge olan spor ayakkabılar kaliteli nitelikleriyle ön plana çıkıyor.

HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜNÜZ SPOR AYAKKABILARLA İKİYE KATLANSIN

Sağlıklı bir hayatın en önemli parçası olan sporu, doğru bir spor ayakkabı seçimiyle zirveye taşıyabilirsiniz. Yapmış olduğunuz aktivitelerde ayak rahatlığı çok önemlidir. Çünkü, spor yaparken kullandığınız spor ayakkabılar yer ile bedeniniz arasındaki güç dağılımını etkilemektedir. Ayağı iyice saran spor ayakkabılar kullanmak bu anlamda çok önemlidir. Giydiğiniz spor ayakkabı çok bol ya da çok dar olmamalıdır. Spor ayakkabının içinde parmaklarınız rahatça hareket edebilmelidir. Baş parmak ve spor ayakkabının parmak ucu arasındaki mesafe 1 cm olmalıdır. Spor esnasında ya da yürüyüş yaparken ayağınızda oluşan yükler spor ayakkabı tarafından dengelenebilmelidir. Her zaman topuk bölümü yumuşak dokuda olan spor ayakkabıları tercih etmelisiniz. Spor ayakkabının tabanı da ayağınızı iyice kavramalıdır. Ayak yapınızı bilmek spor ayakkabı seçiminde size yarar sağlayacaktır. Mutlaka ayak yapınızın özelliğine göre bir spor ayakkabı seçmelisiniz. Topuk ve taban kısımlarında hava yastığı olan spor ayakkabılar son derece kullanışlıdır. Ayrıca spor ayakkabının esneklik özelliği çok önemlidir. Futbol oynarken tabanı sert spor ayakkabılar seçebilirsiniz. Koşu içinse, daha esnek ayakkabılar kullanabilirsiniz. Yaptığınız sporun özelliklerine ve ayak yapınıza göre spor ayakkabılar kullanmalısınız.

Günlük hayatımızda da sıkça kullandığımız spor ayakkabılar artık normal ayakkabıların yerini almış durumdadır. Rahat ve esnek yapıları sayesinde ayakları rahat ettiren spor ayakkabılar ayak gelişimi açısından oldukça sağlıklı ürünlerdir. Aldığınız spor ayakkabılar elinizde kolay bir şekilde katlanabiliyorsa, onu gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

UYGUN SPOR AYAKKABI SEÇİMİ

Spor yaparken ayaklarınızı koruyan spor ayakkabılar yaptığınız spor dalına göre seçilmelidir. Spor yaparken giydiğiniz ayakkabının işlevselliği değişebilmektedir. Ayakkabılarınızın ayağınızı rahatsız eden bir özelliği olmamalıdır. Topuk bölümü ayağınızı iyice sarmalıdır ve ayakkabının ön kısımları esnek olmalıdır. Ayakkabı seçiminde yapısında deri olan ayakkabılar tercih etmelisiniz. Deri ayakkabılar ayağınızın nefes almasını sağlar. Spor ayakkabınızı hangi amaçla aldığınızı iyi belirlemeli ve amacına uygun olarak giymelisiniz. Ayak yapınıza göre bir spor ayakkabı kullanmalısınız. Ayak numaranıza göre bir spor ayakkabısı seçmelisiniz. Ayakkabının içine giydiğiniz çoraplarla spor ayakkabınızı denemelisiniz. Spor yaptığınız zemine uygun özelliklerde spor ayakkabı tercih etmelisiniz. Çok az bağcığı olan ya da olması gerektiğinden daha fazla bağcığa sahip olan spor ayakkabılar tercih etmeyin. Çünkü gereksiz bağcıklar ayaklarınızın rahatça hareket etmesini engellemektedir.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle