Toptan Spatula Ve Spatula İmalatı

Toptan Spatula Ve Spatula İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan spatula ürünlerinden satın alarak, mutfaktaki sıyırma, yayma ve kazıma işlemlerinizi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış mutfak spatulaları, siz hanımların mutfaktaki en önemli yardımcıları olmaya geliyor. 

SPATULA NE İŞE YARAR? MUTFAKLARDA SPATULA KULLANIMI

Spatulalar mutfaklarda kullanılan çok amaçlı bir üründür. Yemek pişirirken en büyük yardımcılarımızdır spatulalar. Bu ürünlerin mutfakta bizlere kazandırdığı kolaylıklar asla inkar edilemez. Spatulaların kullanım alanları sırasıyla şöyledir:

 1. Pasta taşıma
 2. Pasta süsleme
 3. Yiyecek pişirme
 4. Yiyecek servisi

Toptan spatula çeşitleri mutfaklarda mutlaka bulundurulmalıdır. Spatula imalatı ile dört çeşit spatula imal edilmektedir. Çelik spatulalar, ahşap spatulalar, silikon spatulalar, plastik spatulalar üretimi yapılan ürünler arasındadır. Silikon spatulalar, hamur sıyırma ve yayma işlemlerinde kullanılır. Ahşap olan spatulalar ise, teflon tavalarda ideal bir kullanıma sahiptir. Izgarada birşeyler pişirirken de çelik spatulalardan faydalanabilirsiniz. Yiyeceklerinizi tek bir hamle ile bu spatulaları kullanarak çevirebilirsiniz. İhtiyacınız olan spatulayı, toptan spatula seti olarak satın alırsanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Spatula imalatı ile üretilen bu ürünleri teflon, çelik, granit, seramik gibi yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ergonomik yapılarıyla ön plana çıkan spatulalar, en sevilen mutfak gereçlerinden biridir. Materyallere göre spatula çeşitleri şunlardır:

 1. Ahşap spatulalar
 2. Silikon spatulalar
 3. Çelik spatulalar
 4. Plastik spatulalar

Sahip oldukları forma göre spatula çeşitleri şunlardır:

 1. Yayvan spatulalar
 2. Düz spatulalar
 3. Delikli spatulalar
 4. Eğri spatulalar
 5. Yuvarlak spatulalar
 6. İnce spatulalar

Hünerli gereçler olarak adlandırılan spatulalar, farklı tasarımlarda üretilen, mutfaklarda güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Özellikle yayvan ve köşeli spatulalarla, dilediğiniz malzemeyi istediğiniz şekilde yayabilir, pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz. Spatulalar sayesinde pasta hamurunuzu kolaylıkla sıyırabilir, tavada pişirilen yiyecekleri yine onlar yardımıyla sıyırabilirsiniz. Teflon tavalarınız mı var? Bu tavalarda ahşap spatulalardan kullanabilirsiniz. Teflon tavalarda pişen yumurtalarınızı ya da pankeklerinizi ahşap spatulalar ile çevirebilirsiniz. Siz de kategorilerimizde yer alan ergonomik yapılı toptan spatula çeşitlerinden ihtiyacınız doğrultusunda seçimler yapabilir, yemek ve pasta sunumlarınızı bu ürünlerle kolaylaştırabilirsiniz. Farklı işlevlerde bulunan spatula ürünlerimize bakmadan geçmeyin. Ürünlerimiz hem endüstriyel mutfaklarda hem de ev mutfaklarında kullanılabilmektedir.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle