Toptan Şofben Ve Şofben İmalatı

Toptan Şofben Ve Şofben İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan şofben ürünlerini inceleyerek kendiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz. Kombisiz evlerde su ısıtma görevini üstlenen şofbenler, sıcak suyun keyfine varmanızı sağlayacaktır.

ŞOFBEN ÇEŞİTLERİ VE ŞOFBEN SEÇİMİ

Şofben almadan önce ne tür bir şofben istediğinize karar vermelisiniz. Toptan şofben çeşitleri arasında bacalı şofbenler, yoğuşmalı şofbenler, hermetik, elektrikli ve gazlı şofbenler bulunmaktadır. Bacalı şofbenler baca tıkanıklığı gibi nedenlerle zehirlenmelere yol açabileceğinden pek fazla tercih edilmemektedir. Bunların yerine son teknolojiler ile üretilmiş hermetik veya yoğuşmalı şofbenler kullanılmaktadır. Bu tür şofbenler oldukça güvenilir ürünlerdir. Elektrikli şofbenlerden de kullanabilirsiniz. Elektrikli şofbenler daha az maliyete sahiptir.

Anında sıcak suya kavuşmanızı sağlayan şofbenler, özellikle soğuk kış aylarında hayat kurtaran ürünlerdir. Şofbenler şebeke suyuna bağlı olarak çalışmaktadır. Gazlı ya da elektrikli modelleriyle tanınan şofbenler, musluğa sıcak su gönderimini çok kısa sürede gerçekleştirmektedir. Toptan şofben çeşitleri elektrikle, doğalgazla ya da tüpgazla çalışabilmektedir. Eğer elektrikli şofbenlerden yana tercihinizi yapacaksanız, daha az tutarda elektrik faturasıyla karşılaşabilirsiniz. Şofbenler elektriğin olduğu her mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Şofben imalatı ile her ev günün 24 saati sıcak suya sahip olabilmektedir. Bacalı şofben modellerinde bacanın çelik olmasına dikkat edilmelidir. Şofben imalatı ile farklı markalarda ürünler üretilmektedir. Şofben imalatında başarılı olan bu markalar, piyasalara yüksek kapasiteli ürünler sunmaktadır. Toptan şofben modelleri arasından seçiminizi gerçekleştirirken evin nüfusunu göz önünde bulundurmalısınız. Almış olduğunuz şofbeni uzman bir teknik servis elemanına kurdurmalısınız. Kurulum işlemi tamamlanan şofbenler güvenle kullanılabilirler. Şofben kurulumunda dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta da, şofbeni kullanacağınız yerdeki toprak hattıdır. Toprak hattının mutlaka sağlam bir hat olması gerekmektedir. Kurulum esnasında kullanılan kablonun da banyoya uygun uzunlukta olması gerekmektedir. Şofben kablolarının renkleri farklı olabilir. Bu durumda şofben bağlanırken kablo renklerinin birbirine uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Aynı özeni şofben sökülürken de göstermelisiniz. Şofben sökülürken, gerekli araç ve gereçler mutlaka yanınızda bulunmalıdır. Elektrikli şofben sökümlerinde, sigortaları kapatmalısınız. Gazlı bir şofben kullanıyorsanız, onu sökerken gaz vanalarını kapatmayı unutmamalısınız. Ağır bir şofbeniniz varsa, yanınızda size yardım edecek bir kişi daha bulunmalıdır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle