Toptan Şnorkel Ve Şnorkel İmalatı

Toptan Şnorkel Ve Şnorkel İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan şnorkel ürünlerinden sipariş vererek havuzun ve denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Yüzme esnasında kullanılan şnorkeller, başınız sudayken nefes almanızı sağlayacaktır.

ŞNORKEL KULLANIMI

Boru şeklinde bulunan ve J harfini andıran yapısıyla bilinen şnorkeller, dalış esnasında dalış maskesi ile birlikte kullanılırlar. Şnorkellerin kullanımı son derece basittir. Hilal şeklini andıran kısmı ağzınıza taktıktan sonra, su hizasının boruyu geçmemesine dikkat ederek suyun altını izleyebilirsiniz. Şnorkelin uç kısmı asla suyun içine sokulmamalıdır. Aksi takdirde ağzınıza su girebilir ve şnorkel işlevini yitirmiş olur. Şnorkeller sayesinde yüzeyden su altını harika bir şekilde izleyebilirsiniz. Dalgıçlar balık avlamaya çıktıklarında maske ve şnorkellerden yararlanırlar. Şnorkel ve maske kullanarak su altını izleyen dalgıçlar, su altında balık gördükleri zaman harekete geçerler. Şnorkelle su altına inerken, içine su girdiğini hissedebilirsiniz. Ancak su üstüne çıktıktan sonra şnorkele sertçe üfleyerek içindeki suyun çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Günümüzde şnorkel imalatı son teknolojiler kullanılarak yapıldığından, su içinde kendini kapatabilen şnorkeller üretilebilmektedir. Bu tarz şnorkellere "kuru şnorkeller" de denilmektedir. Gözlem niteliği taşıyan etkinliklerde ve su altı dalışlarında mutlaka şnorkel kullanılır. Şnorkel imalatında hortumu 30 cm'den 45 cm'ye kadar ulaşabilen ürünler imal edilmektedir. Şnorkel imalatında ürünün hortum çapının bir parmak kalınlığını aşmaması gerekir. Aksi takdirde borudan hava ayrılmaz ve taze hava soluyamadığınızdan karbondioksit zehirlenmesi yaşayabilirsiniz. Şnorkelin etkili bir şekilde kullanılması, maskenin ve gözlüğün yüzücünün yüz yapısına uyumlu olmasına bağlıdır. Dilerseniz toptan şnorkel ürünlerinden dalga korumalı şnorkellere de göz atabilirsiniz. Denizin, suyun olduğu her yerde toptan şnorkel ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Eğer profesyonel bir dalışçıysanız, sizin için uygun olan şnorkel ürünleri arasından seçiminizi yapmalısınız. Şnorkel imalatında tahliye valfli ve dalga korumalı modeller de üretilmektedir. Dalışınızın niteliğine göre toptan şnorkel modelleri arasından size uygun modelleri satın alabilirsiniz. Bu ürünlerle denizin keyfini doya doya yaşayabileceksiniz.

Şnorkel ile dalış yapmadan önce mutlaka nefes egzersizleri yapmalısınız. Çocuklarınızın yalnız başına bu ürünleri kullanmasına asla izin vermeyiniz. Ayrıca şnorkelle dalış yaptıktan sonra yüzeye çıkarken mutlaka yukarı bakarak bir teknenin altında olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle