Toptan Şişme Havuz Ve Şişme Havuz İmalatı

Toptan Şişme Havuz Ve Şişme Havuz İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan şişme havuz ürünlerimiz her yaşa uygun olarak imal edilmektedir. Özellikle sıcak yaz günlerinde serinlemek için tercih edilen şişme havuzlar tatil keyfini ayağınıza kadar getirecek.

HER YAŞA ÖZEL ŞİŞME HAVUZLAR

Her yaşa uygun alternatiflerle ve farklı ebatlarla üretilen şişme havuzlar yazın sıcaktan kurtulmanın en güzel yoludur. Basit kuruluma sahip toptan şişme havuzlar tatile gidemeyenlerin en büyük eğlencesi haline gelmektedir. Şişme havuzların imalatında üreticiler yumuşak plastik madde kullanmaktadır. Liner adı verilen bu madde dayanıklı bir ürünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu havuzlarda sizler de, çocuklarınız da güvenle yüzebilirsiniz. Prefabrik nitelikteki şişme havuzlar kolayca kurulurlar. Vinil plastikten üretilen şişme havuzların sağlığa hiçbir zararı bulunmamaktadır. Bu havuzları gönül rahatlığıyla kullanabilir, tatili ayağınıza kadar getirebilirsiniz.

Çocuklarınız için seçeceğiniz toptan şişme havuz modelleri çocuğunuzun yaşına uygun derinlikte seçilmelidir. Özellikle 0-3 yaş aralığında bulunan çocuklar bu havuzlarda gözetim altında yüzmelidirler. Şişme havuzların kurulumu ve temizlenmesi oldukça basittir. Havuzunuzu doğru kullandığınız takdirde ondan uzun süre faydalanabilirsiniz. Toptan şişme havuzlar dikkat edildiği sürece güvenli bir oyun ve eğlence alanı olabilir. Şişme havuz imalatı kullanıcıların yaşına odaklı yapılmaktadır. Şişme havuz imalatı bebekler, küçük çocuklar,  okul öncesi çocuklar, büyük çocuklar ve yetişkinler için yapılmaktadır.

YAŞ GRUPLARINA GÖRE ŞİŞME HAVUZLARIN ÖZELLİKLERİ

Her yaştan insan için uygun şişme havuz türü bulunmaktadır ve bu havuzların özellikleri farklılıklar gösterebilmektedir. Örneğin, bebekler için üretilen bir şişme havuz:

  • Derin olmamalı.
  • Kaygan zeminli olmamalı.
  • Yan kısımları kısa olmalı.
  • Güneşliklere sahip olmalıdır.

Okul öncesi çocuklar için üretilen şişme havuzlar ise;

  • 18 inc derinliğe sahip olmalı.
  • Kaygan tabanlı olmamalıdır.

Büyük çocuklar için ve yetişkinler için üretilen şişme havuzlar ise;

  • 1,5 metre derinliğe sahip olabilir.
  • Havuzun uzunluğu 8 fit ile 18 fit arasında değişebilir.
  • Pompa ve filtre içeren bir havuz seçilmelidir.

ŞİŞME HAVUZLAR NEREYE KURULMALIDIR?

Şişme havuzların kurulacağı yer dikkatli seçilmelidir. Havuzun bulunacağı yerde dal, taş gibi maddelerin bulunmaması gerekir. Bu tarz şeyler havuzun zarar görmesine neden olabilir. Hatta havuzunuzda delik açılabilir. Düz bir zemine havuzunuzu kurabilirsiniz. Havuzun kurulumundan önce zemin iyice temizlenmelidir. En güzel yaz eğlencesi olan şişme havuzların imalatı ucuz olsa da, insan hayatı her zaman pahalıdır. Bu sebeple şişme havuzlardaki güvenlik kurallarına mutlaka uymalısınız. Özellikle küçük çocuklar ebeveynlerinin gözetimi altında bu havuzlarda yüzmelidir.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleŞENGÜL
05313791072 İ,ME HAVUZ FİYATIPemra Eyupoglu
Merhaba,Pemra Eyupoglu
Merhaba,