Toptan Silverlit Robot Ve Silverlit Robot İmalatı

Toptan Silverlit Robot Ve Silverlit Robot İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan silverlit robot ürünleri yeni nesil robotlar olup, iç mekanlarda kullanılmaya uygun olarak üretilmektedir. Silverlit robotlar 36 farklı şekilde programlanabilme özelliğine sahiptir. Silverlit robotlar komutlara cevap verebilmekte, ses, yabancı madde ve engel gibi durumları algılayabilmektedir. 

SİLVERLİT ROBOT ÖZELLİKLERİ

Silverlit robotlar hem eğlenceli, hem de akıllı oyuncaklardır. Toptan silverlit robotlar aynı zamanda eğitici özelliğe de sahiptir. Gerek yetişkinlere, gerekse çocuklara hitap eden silverlit oyuncaklar sayısız çeşitleriyle çocukların oyun ve hayal dünyasını zenginleştirmeye geliyor. Silverlit robotlarla oynayan çocuklar hem eğlenecek, hem de öğrenecek. Bu oyuncaklar geniş ölçekli ürünlerdir. Ve zeka geliştirme özellikleri yönünden ailelerce ve eğitmenlerce önerilmektedir. Çocuklara sınırsız eğlence ve bol keyif sağlayan bu robotlardan mutlaka satın alınmalıdır. Silverlit robot imalatı mükemmel bir şekilde tamamlanmış ve robota harika özellikler kazandırılmıştır. Onunla oyuna başlamak için açma/kapama (on/off) düğmesine basmak yeterli olacaktır. İlk olarak robotun durmasını beklemelisiniz. Ardından her hangi bir ses çıkarmanız, robotun komutunuzu aynı şekilde yerine getirmesini sağlayacaktır. Örneğin, tek alkış sesi duyan robot ileri doğru hareket eder. 2 alkış sesi ile robot sola, 3 alkış sesi ile de sağa doğru döner. Ürünün üzerinde bulunan klavyeden hangi özelliği seçerseniz, robotu o özelliğe göre programlamış olursunuz. Hatta klavyedeki 36 özelliği birden seçebilirsiniz. Ve bu işlem sonunda mutlaka "Go" tuşuna basmalısınız.

Yürümeye başlayan robotun engellerle karşılaştığında ona çarpmamak için, nasıl kendi etrafında döndüğüne şahit olabilirsiniz. Üründe bulunan "oda koruma modu"na basarsanız, engelle karşılaştıklarında sizi bile uyarabilirler. Silverlit robot imalatı ile bu ürüne konuşma özelliği de kazandırılmıştır. Üstelik bu robotlar konuşmayı çok ama çok sevmektedirler. İki adet silverlit robotu yan yana koyduğunuzda onların birbirleriyle konuşmaktan zevk aldığını görebilirsiniz. Ancak robotun bu özelliğinden yararlanabilmeniz için Wi-Fi bağlantınızın olması gerekir. Bir başka arkadaşınızın silverlit robotu varsa, robotlarınızı yan yana getirebilir ve onları konuşturabilirsiniz. Toptan silverlit robotlar, basit nesneleri kavrayabilmektedir. Toptan silverlit robot imalatı ile bu oyuncaklara kollarını ve ayaklarını hareket ettirebilme niteliği verilmiştir. Bu oyuncaklar 5 yaş ve üzeri yaşta bulunan çocukların kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle