Toptan Şezlong Ve Şezlong İmalatı

Toptan Şezlong Ve Şezlong İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan şezlong ürünlerimizden sipariş vererek yaz aylarına yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Havaların ısınmasıyla beraber deniz kenarlarına, havuzlara, plajlara olan ilgi artmaya başlar. Bu aşamada toptan şezlonglar en temel ihtiyaç haline dönüşür. 

ŞEZLONG MODELLERİ NELERDİR?

Fransızcadan dilimize geçen şezlong kelimesi "uzun sandalye" anlamına gelmektedir. Genellikle yaz aylarında tatil yörelerinde, havuz kenarlarında, plajlarda, otellerde kullanılan şezlonglar, bir tür bahçe koltuğu olarak bilinmektedir. Şezlong imalatı birçok şezlong çeşidinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. İnsan anatomisine uygun olarak üretilen, güneşlenmek ve dinlenmek için kullanılan şezlonglar kullanım şekli açısından dört gruba ayrılmaktadır;

1. Sabit şezlong: Tek pozisyonluk kullanım sağlamaktadır. Saklarken oldukça geniş yer kaplarlar.

2. Ayarlanabilir şezlong: Bu tür şezlongların arka kısımları istenilen şekilde ayarlanabilmektedir.

3. Katlanabilir şezlong: Kullanımı son derece pratiktir katlanabilir şezlongların. Kış mevsimlerinde onları kullanmayacağınız zamanlarda kolayca saklanabilirler.

4. Yatak şezlong: Yatak şezlonglar şekil olarak çok fazla alternatife sahiptir. Yatak şezlonglar son derece şık, konforlu ürünlerdir. Tepeye asılıp sallanan ve küre şeklinde olan modelleri bulunmaktadır.

Toptan şezlong modellerinin imalatında farklı malzemeler kullanılmaktadır. Materyal açısından bakacak olursak şezlonglar dört ana gruba ayrılır;

1. Plastik şezlonglar: Fiyat olarak en uygun şezlonglardır ve kolayca temizlenebilmektedir plastik şezlonglar. Islandıkları zaman da hemencecik kururlar.

2. Ahşap şezlonglar: Genellikle tik ağacından yapılsalar da, farklı ahşap türlerinden de imal edilebilirler. Ahşap şezlonglar, plastik türlerine göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ahşap şezlong imalatında akçaağaç da kullanılmaktadır. Ancak akçaağaçtan üretilen şezlonglar kırılma riski taşırlar.

3. Rattan şezlong: Bir çeşit ahşaptan imal edilen rattan şezlonglar, ahşabın örgü formunda kullanılmasıyla kendini göstermektedir. Rattan şezlonglar kolay temizlenirler ve uzun ömürlüdürler.

4. Metal şezlong: Çelikten, demirden ve alüminyumdan yapılan metal şezlonglar, oturumda konfor sağlaması açısından kumaşlarla beraber kullanılırlar.

Sahip olmak istediğiniz toptan şezlong modellerini inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Özelikle yaz aylarında yoğun bir kullanım sağlayan şezlonglar bahçe, teras gibi birçok dış mekanda da kullanılabilmektedir. Şezlong imalatında kullanılan kaliteli malzemeler son derece kullanışlı ve dayanıklı ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ayarlanabilen, sırt kademeli ve portatif şezlong modellerinden zevkinize uygun olanları seçip alabilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleHakan güzelyurt
Tik ağacından 1800. Adet Sezlong lazım Afrika tik