Toptan Sepet

Toptan Sepet

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan sepet ürünlerimizi ister yaşam alanlarınızda , ister çalışma alanlarınızda kullanabilirsiniz. Her ihtiyaca hizmet eden sepet çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Bu sepetler çok işlevsel , çok da dekoratif...

SEPET ALTERNATİFLERİ

Birbirinden işlevsel , dekoratif ve şık sepet çeşitlerimiz firmamız aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Sepetlerimiz hasır , bambu , file , keçe , plastik gibi malzemelerden imal edilmiş olup , her beğeniye hitap eden farklı renk ve boyut alternatiflerine sahiptir. Sepetler ihtiyacınıza uygun alanlarda kullanılabilir. Banyolarda , mutfaklarda , salonlarda , çocuk odalarında ya da çalışma mekanınız olan ofislerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz mekanları düzenleyip daha tertipli olmasını sağlar sepetler. Sepetler toparlayıcı amaçlarla kullanılırlar. Doğal malzemelerden üretilmiş sepetler dekorasyon ürünü olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Evinizin her köşesine bu sepetlerden yerleştirmek mümkündür. Son derece şık ve dekoratif yapısıyla karşımıza çıkan sepetler bazen dekoratif bir saksı , bazen de meyve - sebze konulan bir obje olarak işlevini sürdürebilir. Üstelik bu sepetleri dilediğinizce renklendirebilirsiniz. Duvar dekorasyonu için de kullanabilirsiniz. Boyayacağınız her sepet , özel bir hediyelik eşyaya dönüşebilir. Bu bağlamda , sevdikleriniz için  şık ve rengarenk hediyelik sepetler hazırlayabilirsiniz.

SEPETLER VE KULLANIM ALANLARI

Kişisel ihtiyacınız bağlamında bir çok alanda kullanabilirsiniz sepetleri. Örneğin , banyoda biriken kirli çamaşırlarınızı bu sepetlerde muhafaza edebilirsiniz ya da banyo havlularınızı yerleştirebilirsiniz. Etrafa yayılan oyuncakları bu sepetlere düzenli bir şekilde koyabilirsiniz. Yahut gazetelerinizi , kitap ve DVD gibi eşyalarınızı da yine bu sepetlerde güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Mutfağınızda açıkta kalan , yer bulamayan meyve ve sebzelerinizi sepetlerde muhafaza edebilirsiniz. Hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz bu fonksiyonel sepetleri.

Sepetler bulundukları her ortamda fark yaratıyor. Özellikle en çok tercih edilen hasır sepetler , şık işlemeli kumaşlarıyla ön plana çıkıyor . En çok da mavi , beyaz , kahverengi kumaşlı hasır sepetler beğeni görüyor. Onlar bazen bir çöp kovası bazen de kirli sepeti olabiliyor. Ya da bir oyuncak sepeti.

Sepetlerle hayatınıza pratiklik katabilirsiniz. Yatak odanızda yastıklarınızı ya da yatak örtünüzü sepetlere uygunca yerleştirebilirsiniz. Veya banyo tekstili ürünlerinizi sepetlerde saklayabilirsiniz. Daha bitmedi. Sandık tipi sepetler kullanarak evinizin boş alanlarını değerlendirebilirsiniz. Bu sepetler hem depolama hem de düzen işlevlerini eksiksiz yerine getirir. Hafif , sağlam , sağlıklı ve kullanışlı olan sepetler , oldukça da ekonomiktir. Sepetler havayı kolayca içine çekebilirler. Bu sayede içinde bulunan malzemenin taze kalmasını sağlarlar. Özellikle hasır sepetler çok farklı şekillerde üretilirler. Sarmal , örgü , sicim ve atel ile yapılan şekilleri vardır. İhtiyacınız doğrultusunda onları kullanmak mümkündür. Her odada ve her ortamda düzeni organize edebilirler. Çekmecelere sığmayan her türlü eşya onların içinde güvenle saklanabilir. Dolayısıyla hayatınıza bu kadar girmiş bu ürünlerden almak akıllılık olacaktır. Üstelik bu sepetler suyla temas halinde bile bozulmuyor . Gönül rahatlığı ile onları kullanabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle