Toptan Seperatör Ve Seperatör İmalatı

Toptan Seperatör Ve Seperatör İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan seperatör ürünleri ev dekorasyonunda odaları estetik bir biçimde bölmek için kullanılan dekoratif aksesuarlardır. Seperatörler evlerde ve ofis ortamlarında kullanılabilirler. 

SEPERATÖR NEDİR?

Bir yeri bir başka yerden ayıran objelere seperatör denilmektedir. Seperatörler ev, ofis, cafe, restoran gibi yaşam alanlarında farklı alanlar oluşturmak için kullanılırlar. Seperatör kullanımı oldukça yaygındır ülkemizde. Seperatörlerden daha çok stüdyo dairelerde yararlanılmaktadır. Bu objeler ile odanızı hem oturma odası, hem de çalışma odası olarak kullanabilirsiniz. Seperatör imalatında en çok kullanılan malzeme ahşaptır. Ahşap seperatörler şık duran ve yapı gereği sağlam olan ürünlerdir. Ahşap seperatörleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tek parça olarak kullanabilirsiniz ahşap seperatörleri. Ya da parçaların birleştirilmesiyle oluşan ahşap seperatörlerden faydalanabilirsiniz. Toptan seperatör ürünleri arasında en çok ilgi gören modeldir ahşap seperatörler. Bu seperatörlerin tavana ya da duvara monte edilebilen türleri bulunmaktadır. Seperatör imalatı ile her alana uyum sağlayacak ölçüde ve tipte seperatörler imal edilmektedir. Toptan seperatör modelleri arasında ara bölme seperatörler dikkat çekmektedir. Genellikle 10 parçadan oluşan bu modeller, kolayca takılıp sökülebilmektedir. Ara bölme seperatörlerin her bir parçası birbirine sağlam bir şekilde geçirilmiştir.

DEKORASYONDA SEPERATÖR KULLANIMI

Büyük ve şekilsiz mekanlarınızı bölümlemek istediğiniz zaman ve bu mekanlarda istediğiniz ortamı oluşturmayı düşündüğünüz zaman dekoratif seperatörlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin, yatak odanızda bir giyinme bölümü oluşturmak isteyebilirsiniz. Veya açık mutfağınızla salonunuzu ayırmak isteyebilirsiniz. Diğer bir taraftan oturma bölümü ile yemek yenen bölümü ayırmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda en büyük yardımcılarınız seperatörler olacaktır. Çok çeşitli seperatör modeli bulunmaktadır. Kullanım alanları oldukça yaygın olan seperatörlerin imalatında ferforje, cam, pleksi, mdf, metal, ahşap kullanılmaktadır. Bunların arasından en çok tercih edilen ürün ahşap olanlardır. Ortamınızda vurgulamak istediğiniz bir alan varsa mutlaka seperatör kullanmalısınız. Kullanabileceğiniz bazı seperatör çeşitleri şunlardır:

1. Ayaklı seperatörler: Mekanı şık bir şekilde bölen bu seperatörler adeta mobilya görünümündedir. Duvara ya da yere sabitlenen ayaklı seperatörlerin yerleri kolay kolay değiştirilmez. Bu nedenle, onu koyacağınız yeri önceden belirlemelisiniz.

2. Paravan tipi seperatörler: Çok ağır olmazlarsa yerleri değiştirilebilir.

3. Sarkıt tipi seperatörler: Genelde hafif yapılı malzemeden üretilirler. Rüzgardan kolaylıkla etkilenip sallanabilirler.

4. Perde tipi seperatörler: Fon ya da ip perdeden oluşturulabilen bir seperatör çeşididir.

5. Raf üniteli seperatörler: Bu tarz seperatörlerde kitaplarınızı ya da farklı objelerinizi sergileyebilirsiniz.

Toptan seperatör modelleri arasından seçmeyi düşündüğünüz ürünü salonunuzda, yatak odanızda, çocuk odasında, banyonuzda ve mutfağınızda pratik bölmeler yaratmak için kullanabilirsiniz. Zamanın en önemli dekoratif trendi olan bu ürünlerden mutlaka almalısınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleGörkem
Merhaba nasılsınız ben Görkem öğretmen rahatsız ediyorum kusura bakmayın Manisanın biraz kenar mahalle diye tabir edilen bir okulunda görev yapıyorum çocuklar civar mahallelerin maddi açıdan biraz zor durumda olan ailelerin çocukları ve çevre şartları zor bir okul bu kardeşlerimiz için bir spor alanı yapmaya çalışıyoruz okulumuzda ki boş bir depoyu temizledik boyamaya başlıyoruz bu alanın içerisini farklı oyunlarla donatıp spor alanı yapma hayallerimiz var bu alanımızı bir kaç bölüme ayırmak için ahşap paravan gibi sizin için fazlalık yada defolu dahi olsa üretimini yaptığınız ürünler konusunda yardımcı olabilir misiniz acaba sizlere bir öğretmen olarak minnettar olurum hayırlı işler bol kazançlar diliyorum