Toptan Sehpa

Toptan Sehpa

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan sehpa modellerimiz kaliteli, dayanıklı yapılarıyla ve farklı tasarımlarıyla her evin önemli bir parçası olmaya geliyor. Kullanışlı sehpa modellerimiz oturma odalarınızın, salonlarınızın şıklığını arttıracaktır. 

FONKSİYONEL SEHPALAR VE KULLANIM ALANLARI

Farklı tipte ve tasarımda üretilen sehpa modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Zigon sehpalar, fiskos sehpalar, yan sehpalar ve orta sehpalar arasından ev dekorasyonunuza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Küçük boyutlarıyla tanınan yan sehpalar, dar alanlarda alan tasarrufu yapmayı sağlarlar. Orta sehpalar genellikle salon ve oturma odalarında konumlandırılırlar. Zigon sehpalar da en çok kullanılan sehpalar arasındadır. İç içe geçmiş zigon sehpalardan üst düzeyde verim alabilirsiniz. Fiskos sehpalar ise, evinizin çeşitli yerlerinde bulunabilirler. Kullanımı oldukça pratik olan fiskos  sehpalar ile misafirlerinize harika servisler yapabilirsiniz. Kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş sehpaları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sehpanın modeli kadar, işçiliği, işlevselliği ve yapımında kullanılan malzemenin kalitesi de çok önemlidir. Lake sehpalar, ahşap görünümlü sehpalar ve cam bölmelere sahip sehpalar son yılların moda sehpa modelleri arasındadır. Sehpayı yerleştireceğiniz alan dar ise, açılıp kapanan sehpa ürünlerinden satın alabilirsiniz.

SEHPA DEKORASYONU NASIL YAPILIR?

Salonların şıklık göstergesi olan sehpalar, kimi zaman misafir ağırlamada en büyük yardımcınız, kimi zaman yorulan ayaklarınızı uzattığınız en rahat dinlenme yeriniz olmuştur. Şık bir salonun odak noktasında bulunan sehpalar farklı şekillerde dekore edilebilirler. Sehpa üzerine koyabileceğiniz mumlar ile harika bir dekorasyon yaratabilirsiniz. İkiz sehpaları daha önce duydunuz mu? Elbette duymuşsunuzdur. Görünümleri aynı, ebatları farklı ya da aynı olabilecek ikiz sehpalarınız ile elegan bir şıklık yaratabilirsiniz. Sehpa üzerine koyabileceğiniz şık bir vazo ve onu tamamlayacak taze çiçekler ile sehpanızın varlığına zenginlik ve anlam katabilirsiniz. Yine kişisel parçalardan oluşan seramik biblolar, resim çerçeveleri ya da farklı objeler ile sehpanızı hareketlendirebilirsiniz. Son derece kullanışlı olan puf sehpalar da tercihleriniz arasına girmeye layıktır. Puf sehpa üzerine koyacağınız şık bir tepsi ile harika bir görsellik elde edebilirsiniz. Cam sehpalar kullanarak da salonlarınızda ışıltıyı yakalayabilirsiniz. Modern çizgilerde alacağınız şeffaf cam sehpalar ile salonlarınızda dekoratif bir görüntü oluşturabilirsiniz.

OTURMA ODASINA SEHPA SEÇİYORUM

Zamanımızın çoğunu oturma odalarında geçiririz. Bu anlamda oturma odamızdaki dekorasyon son derece önemlidir. Oturma odanızda hayal ettiğiniz dekoru oluştururken sehpalardan büyük ölçüde yardım alabilirsiniz. Bazı küçük dokunuşlarla oturma odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Oturma odalarınızda boş kalan yerlere şık sehpalar yerleştirerek oturma odanızın şıklığını tamamlayabilirsiniz. Küçük bir oturma odanız varsa, cam sehpalar tercih edilebilir. Cam sehpalar daha ferah bir ortam oluştururlar dar alanlarda. Tepsili ya da katlanan sehpalar da küçük oturma odaları için son derece uygundur. Büyük bir oturma odasında masif ahşap sehpalar kullanabilirsiniz. Masif ahşap sehpalar alanı mükemmel şekilde doldururlar. Oturma odanızın dekorasyonuna uygun, sağlam sehpa seçimleri yapmakta fayda vardır. Çocuklu bir evde iseniz, köşeli sehpalardan daha az tercih etmelisiniz. Sivri köşeli bir sehpanız varsa, silikonlu koruma bantlarıyla bu köşeleri kapatabilirsiniz.

MİSAFİR ODASINA SEHPA SEÇİYORUM

Bir evin en çok dikkat çeken yeri, o evin salonudur. Salon dekorasyonuna uygun eşya seçimi çok önemlidir. Salona seçeceğiniz sehpanın, salonda bulunan diğer parçalarla bir bütünlük oluşturması gerekir. Sehpa seçiminde salonun büyüklüğü, küçüklüğü çok önemlidir. Misafir odalarında koltuk takımları arasına konulan sehpalar orta sehpa modellerinden seçilmektedir. Country şeklinde döşenmiş bir salon için eski bir çeyiz sandığını anımsatan sehpa modellerinden kullanabilirsiniz. El işçiliği oldukça fazla olan bu sehpalar hem şık hem de dekoratif bir parçadır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle