Toptan Sandalye Minderi

Toptan Sandalye Minderi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan sandalye minderi modellerimiz renkli kumaşları ve konforlu yapılarıyla evlerinize renk katmaya geliyor. Sandalyelerde, puflarda ve yerlerde kullanılabilen minder çeşitlerimiz sizlere konforlu bir kullanım sağlayacaktır.

SANDALYE MİNDERİ NASIL SEÇİLİR?

Sandalyelerin üzerinde kullanılan sandalye minderleri, bağcıklı ya da bağcıksız modellerden oluşmaktadır. Yumuşak ve pamuksu dokusuyla oturma rahatlığı sağlayan sandalye minderleri farklı boyutlarda, farklı renklerde ve farklı modellerde üretilmektedir. Oturacağınız yeri kaplayan minderler de vardır, sırtlı minderler de vardır. Sandalye minderinizi seçerken, minderinizin sandalye ile aynı ölçülerde olmasına dikkat ediniz. Sandalye minderi, mutlaka sandalye boyutuna göre düzenlenmelidir. Çok büyük bir sandalye minderi, sandalyeden sarkarak kötü bir görüntü oluşturacaktır.

Minderin modeli dikkat edilmesi gereken diğer bir husustur. Balkonda ya da bahçede kullanılan hasır sandalyelere kalın minderler almalısınız. Kolsuz, klasik sandalyeleriniz varsa, bağcıklı sandalye minderlerinden kullanabilirsiniz. Plastik sandalyeler içinse, yine bağcıklı minderler tercih edilmelidir. Bağcıklı minderler sandalyede kaymayı engellemektedir.

Sandalye minderinin rengi önemli bir ayrıntıdır. Desenli sandalye minderleri olduğu kadar, sade sandalye minderleri de bulunmaktadır. Kullanacağınız odanın rengi doğrultusunda bir sandalye minderi seçebilirsiniz.

SANDALYE MİNDERİNİN TEMİZLİĞİ

Evlerde en çok kullanılan eşyalardan biridir sandalyeler. Sandalyelerin süngersiz olanları oturma esnasında rahatsızlık vereceği için, bu durumu ortadan kaldırmak adına sandalye minderleri kullanılmaktadır. Özellikle sandalyeleriniz dış mekanlarda bulunmaktaysa, sandalye minderiniz çok sık kirlenecektir. Bu bağlamda sandalye minderlerinin yıkanma sıklığı artabilmektedir. Doğru yöntemler ile temizlenen sandalye minderleri herhangi bir deformasyonla karşı karşıya kalmamaktadır. Gerekli temizliği yapılan minderlerde renk atma, şekil bozuklukları ya da leke oluşumu gibi durumlar meydana gelmeyecektir.

Sandalye minderini temizleme uygulamaları :

- Sandalye minderinizin içinde ince bir sünger bulunmaktaysa ve minderin dışında bulunan kumaş çamaşır makinesinde yıkanabilecek nitelikteyse, onu çamaşır makinenizde çok yüksek olmayan sıcaklıklarda yıkayabilirsiniz.

- Sandalye minderinizi elde yıkama yaparak temizleyebilirsiniz. Kalın ve elyaf bir sandalye minderine sahipseniz, elde yıkama işlemini tercih etmelisiniz. Yağ lekeleri bulunan sandalye minderinizi bulaşık deterjanı ile yıkarsanız, minderinizde daha etkili bir temizlik elde edebilirsiniz. Çok yoğun kire sahip sandalye minderlerini deterjanlı suda en az yarım saat bekletiniz. Daha sonra bol su ile onu durulayınız. Sandalye minderlerinizi kurumaları için asla asmamalısınız. Çamaşır teli üzerine minderlerinizi serebilirsiniz.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleHamza
05414422509 sandalye minderi almak istiyorum toptan yardımcı olur musunuz