Toptan Şampuan

Toptan Şampuan

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan şampuan ürünlerimiz saç tipinize uygun olarak üretilmiştir. Saçlarınızın temizliğini sağlayan ve onları onaran şampuan çeşitlerimize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

SAÇ TİPİNİZE UYGUN ŞAMPUANLAR

Saç derisinin sağlığı önemli bir husustur. Saç tipinizi iyi tanımalı ve kendinize en uygun şampuanı seçmelisiniz. Yaşadığınız herhangi bir saç sorununuz varsa , bu durumu göz önünde bulundurarak bir tercih yapmalısınız. Devamlı olarak yağlanan bir saç tipine sahipseniz, yağlanma karşıtı özelliği olan şampuanlar tercih etmelisiniz. Sürekli dökülen saçlarınız varsa mutlaka önleminizi almalısınız. Saç dökülmelerine iyi gelen , saçları onarıcı ve saç köklerini kuvvetlendirici özelliklerde özel olarak üretilmiş şampuanlar kullanabilirsiniz.

Doğal ve bitkisel şampuanlardan kullanarak saçlarınızı besleyebilirsiniz. Bu tür şampuanlar kimyasallardan arındırılmış şampuanlardır. Saç ve saç derisi problemlerinden kurtulmak adına saçınıza en uygun kalitedeki şampuanları tercih etmelisiniz. Normal saç tipiniz varsa normal saç tipine uygun şampuanlar kullanmalısınız. Kullandığınız şampuan 24 saat içinde saçlarınızı yağlandırmıyorsa , o şampuan saçlarınız için uygun demektir. Kuru , yıpranmış ve boyalı saçlara uygun olarak tasarlanmış şampuanlar da bulunmaktadır. Bu şampuanlar daha çok aşırı fön yaptırmaktan yıpranan , renk açıcılardan ve kalıcı boyalardan  zarar görmüş saç tipleri için uygundur. Yoğun bakım isteyen bu türdeki saçlar doğru şampuan tercihiyle yeniden canlılık kazanabilir. Kepek şikayetleri olan kişiler kepeğe karşı etkili olan kaliteli şampuanlardan kullanmalıdır. Düzenli olarak kullanılan kepek önleyici şampuanlar ile saçlarınızda gözle görülür bir rahatlama hissedeceksiniz. Kremli şampuanları yağlı saçlara sahip kişiler kullanmamalıdır. Kremli şampuanların kullanılması saçtaki yağ oranını daha da arttıracaktır.

KÖKTEN UCA SAĞLIKLI SAÇLAR

Sağlığınızdan ve paranızdan olmamak adına iyi koşullarda üretilmiş ve bilgileri bilinen şampuanlar kullanmalısınız. Sağlıklı bir saça sahip olmak istiyorsanız , saçlarınıza gereken özeni göstermelisiniz. Doğru şampuan tercihi saçlarınızın bakımını sağlamada ilk adım olacaktır. Piyasada bulunan bir çok saç şampuanı silikon bazlı olarak üretilmiştir. Bu şampuanlar saçların nem almasını önleyerek saçların kurumasına sebebiyet verir. Kuruyan saçlar giderek zayıflar ve dökülür. Bu durumda doğal yağlar içeren kaliteli şampuanlar kullanmalısınız. Kaliteli bir şampuanda saçları nemlendiren gliserin bulunmaktadır. Birçok şampuan çeşidinde nemlendirici olarak gliserin yerine , sodyum loret sülfat gibi maddeler kullanılmaktadır. Bu tür şampuanlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Ayrıca şampuanlarda petrol türevli maddeler kullanılıp kullanılmadığına dikkat etmelisiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle