Toptan Şal

Toptan Şal

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan şal modellerimizi özellikle soğuk kış aylarında tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Soğuk havalardan sizleri koruyan şallar farklı renk, doku ve modellerde üretilmektedir. Bu şalları çift taraflı olarak da kullanabilirsiniz. 

MEVSİME GÖRE ŞAL KULLANIMI

Soğuktan korunmanın yollarından biri de boyun şallarından kullanmaktır. Her yaştan kişiye hitap eden şallar, birçok farklı kıyafetle uyum sağlayabilmektedir. Şallar farklı şekillerde bağlanma şansına sahip aksesuarlardır. Kıyafetinizin genel temasına bağlı kalarak farklı modellerdeki şallardan kullanabilirsiniz. Spor bir giyim tarzına sahipseniz, ipek şallardan tercih etmelisiniz. Sade bir elbise üzerine ise hareketli motiflere sahip şallardan alabilirsiniz. Aksine hareketli bir elbiseniz varsa, sade şal modellerine doğru yönelmelisiniz. Şıklığı bütünleyen bir aksesuar olarak bilinen şallar, boyun bağı olarak kullanıldıkları gibi, tesettürlü kadınlarımız tarafından da eşarp yerine kullanılabilirler. Kolay ve pratik bir kullanım sağlayan şallar tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Şallar her kesimden insana hitap etmektedir diyebiliriz. Üstelik sadece soğuk havalar için değil, her mevsimde kullanabileceğiniz şal modelleri tasarlanmaktadır. Kullanılacak şallar farklı bağlama teknikleriyle daha modern şekilde görünmenizi sağlayabilmektedir. Şal seçiminizi gerçekleştirirken ten renginize ve yüz yapınıza uygun şal modellerinde karar kılmalısınız. Bazı şal türlerine kısaca bir göz atalım;

* İpek şal: İpek kumaştan imal edilmiş şallardır ve rahat kullanımından dolayı en çok tercih edilen şal modelleri arasındadır. Uygun şekilde takıldığı zaman kayma problemi yaşamazsınız. İpek şallar makinede değil, elde yıkanmalıdır.

* Pamuklu şal: Gün boyu istenilen şekilde kalabilecek bir şal türüdür. Ancak iğneleme yapmanız gerekmektedir. Bütün yüz tipleriyle uyum içerisinde kullanılabilir bu şallar.

* Tafta şal: İpek şallara benzerliğiyle bilinen tafta şallar, sık tercih edilen ürünler arasındadır.

Hem başı açık, hem de başı kapalı hanımların kullanabileceği şallar mevsime uygun olarak seçilmelidir. Şalları hem saç aksesuarı olarak, hem de boyun aksesuarı olarak kullanabilirsiniz. Kış aylarında daha kalın yapıdaki şallardan seçebilirsiniz. Yazın ise ince yapılı ve cıvıl cıvıl renklere sahip şal modellerinden kullanabilirsiniz. Firmamızda bulunan birbirinden farklı tasarımlara sahip şal modellerini inceleyebilir, zevkiniz doğrultusunda şal seçiminde bulunabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle