Toptan Saksı

Toptan Saksı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan saksı çeşitlerimizi evlerinizde, balkonunuzda ya da bahçenizde kullanabilirsiniz. Çiçek bakımında saksının önemi büyüktür. Çiçek yetiştirmeyi seven bireyler, her çiçeğin farklı istekleri olduğunu bilirler. Bu anlamda çiçekler için adeta bir yuva niteliği taşıyan saksıları, çiçeğin ihtiyaçları doğrultusunda seçmelisiniz.

SAKSI MODELLERİ

Ev dekorasyonuna renk katan çiçekler, farklı gereksinimlere ihtiyaç duyarlar. Her çiçeğin ısı, su, toprak ihtiyacı birbirinden farklıdır. Çiçeklerinizin en iyi şekilde yetişmesini istiyorsanız, onlara ihtiyaçları doğrultusunda bir bakım sağlamalısınız. Saksı seçimi de bu noktada çok önemlidir. Toprak saksılar, en sık kullanılan saksı çeşitlerindendir. Çünkü onlar çevre dostu saksılardır. Toprak saksılar bitkinin ve toprağın hava almasını sağlarlar. Toprak saksı almayı düşünüyorsanız, onların boyalı ve sırlı olmamasına dikkat etmelisiniz.  Kiremit renginde olan toprak saksılar oldukça ideal bir seçim olacaktır.

İç mekanlarda büyütmeyi düşündüğünüz çiçekler varsa, plastik saksılar işinize yarayabilir. İnce yapılı bir plastik saksı gayet uygun olacaktır. Çiçek yetiştirmek için illaki büyük bir bahçenizin olması gerekmez. Bir parça toprakla dahi çiçek yetiştirebilirsiniz. Üstelik saksılarda yetiştireceğiniz bitkilerin süs bitkisi olması da gerekmiyor. Uygun koşulları sağlayarak domates, biber, maydanoz gibi her türlü sebzeyi evinizde yetiştirebilirsiniz. Bunun için uygun bir saksı ve toprak kullanmak yeterli olacaktır. Yetiştireceğiniz bitkinin türüne göre bir saksı seçmelisiniz. Dayanıklı bir saksım olsun diyorsanız, seramik saksılardan satın alabilirsiniz. Onları hem evinizin içinde, hem de balkonunuzda kullanabilirsiniz. Kendinden askılı saksılar bulabileceğiniz gibi, askısı bulunmayan saksılar da bulabilirsiniz. Fakat, askılı saksıları tercih ederseniz size yerleştirme konusunda ekstra bir zahmet çıkmayacaktır.

En güzel saksı modellerine sahip olmak için doğru adrestesiniz. Dekoratif saksılardan tutun da, demirli balkon saksılara, plastik saksılara kadar her türlü saksı çeşidini sitemizde bulmak mümkün. Yuvarlak hatlı saksılar ve köşeli saksılar da seçimleriniz arasına girebilir. Geniş renk skalasına sahip saksılarımızla, renkli bir çiçek bahçesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca saksılarınızı nizami bir şekilde yan yana dizmek istiyorsanız, saksı standlarımızdan satın alabilirsiniz. Saksı standlarımız tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak satışa sunulmaktadır. Dilerseniz, saksı askılığı ve saksı rafı çeşitlerimize de göz atabilirsiniz.

Saksı seçimi çiçeğe göre yapılmalıdır. Bin türlü çiçek çeşidi vardır. Hassas canlılar olan çiçeklerin bakımını özenle yapmalısınız. Çiçeklerin bir nevi evi sayılan saksıları çiçeğin türüne, büyüklüğüne ve ortama göre seçmelisiniz. Dışarıda yetişen çiçekleri saksılarda yetiştirmeye asla çalışmayın. Saksı seçiminde saksının boyutu çok önemlidir. Küçük çiçekler için çok büyük saksılar alınmamalıdır. Yetiştireceğiniz çiçeğin boyutuna göre saksı seçmelisiniz. Çiçekler bulundukları saksılarda kendilerini rahat hissedebilmelidir. Saksılar delikli ya da deliksiz olabilirler. Deliksiz saksı kullanacaksanız, suyu saksının alt kısımlarına ulaştırmanın bir yolunu bulmalısınız. Deliksiz saksıları salon çiçeklerinde ya da büyük çiçeklerde kullanabilirsiniz. Saksınız delikli de olsa, deliksiz de olsa altlarına mutlaka tabak koyulmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleSerkan erkol
Merhabalar mini saksılarınızın model resmi mümkünse en boy çap ebatları ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. ilginiz için şimdiden teşekkürler kolay gelsin.muhammet emin küçüker
bize modern saksılar lazım sizin modellerden fiyat ve resim alabilirmiyiz