Toptan Saç Fırçası

Toptan Saç Fırçası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan saç fırçası çeşitlerimiz arasından aradığınız saç fırçasını bulabilirsiniz. Saç fırçası seçiminizi mutlaka saçınızın uzunluğuna göre yapmalısınız.

NASIL BİR SAÇ FIRÇASI SEÇMELİYİZ?

Saçlarınızın yıpranmaması adına doğru saç fırçası seçiminde bulunmalısınız. Saçınıza uygun bir saç fırçası seçerken saçınızın uzunluğunu, saçınızın tipini hesaba katmalısınız. Saç bakımında ve saç şekillendirmede kullanılan saç fırçaları, sağlıklı bir saçın ilk adımlarından biridir. Narin bir saç deriniz varsa, yumuşak kıllara sahip saç fırçalarından kullanabilirsiniz. Çok sıkı ve gür bir saça sahipseniz, geniş formlarda bir saç fırçası satın alabilirsiniz.

SAÇ FIRÇASI ÇEŞİTLERİ

Geniş Aralıklı Fırçalar : Bu fırçaların kullanımı oldukça kolaydır. Kolayca temizlenebilirler. Her tip saça uygulanabilirler. Geniş aralıklı fırçaların üzerinde delikler bulunduğu için, rahatlıkla hava alabilirler. Deliklerden çıkan hava saçınızı kurutabilir. Bu nedenle, saç spreyi kullanırken bu fırçalardan yararlanabilirsiniz.

Kürek Fırçalar : Dikdörtgen formda bulunan, geniş dişli fırçalardır. Bu fırçalarla saçlarınıza rahatlıkla şekil verebilirsiniz. Dalgalı tarzda bir saçınız varsa, kürek fırçalar yardımıyla saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Ahşap malzemeli bir kürek fırça ile saçlarınız ısı alabilir ve saçlarınızdaki elektriklenme son bulabilir. Hacimli bir saça sahip olmak için bu fırçalardan kullanabilirsiniz.

Büyük Yuvarlak Fırçalar : Uzun ve düz formlardaki saçlar için oldukça ideal fırçalardır. Fön çekerken kullanılan büyük yuvarlak fırçalar yumuşak kıllardan üretilmiştir. Saçlarınızın kurumasına yardımcı olurlar. Yuvarlak saç fırçaları ile saçlarınızda dalga oluşturabilirsiniz. Hatta saçlarınızı kıvırcıklaştırabilirsiniz. Saçlarınızda bukleler yaratabilir, saçlarınızı düzleştirmek için de kullanabilirsiniz onları.

Yarım Yuvarlak Kıllı Fırça : Fön makinesi ile kullanılabilen bu fırçalar saçlarınızı parlatır ve soğuk fön uygulaması esnasında saçlarınıza harika bukleler kazandırabilir. Çok basit hareketlerle bu fırçaları kullanarak saçlarınızı dalgalı ya da düz bir hale getirebilirsiniz. Sönük saçlara en iyi hacim katan fırçalardır onlar.

Kıl Fırça : Hacimli bir saça sahip olmanın en iyi yolu kıl fırçaları kullanmaktan geçer. Sert formda bir fırçadır. Kıvırcık, dalgalı ve yoğun saçları çok iyi düzleştirirler. Onları saçlarınızı kuruturken kullanırsanız, saçlarınız muhteşem bir hacme kavuşabilir.

ADIM ADIM SAÇ FIRÇASI TEMİZLİĞİ

Günlük yaşantımızda elimizden düşmeyen saç fırçaları toz, kir, kıl, jöle gibi birçok nedenden dolayı kirlenebilir. Yeteri kadar temizlenmeyen saç fırçaları saçlarda kepeğe, yağlanmaya, kaşıntıya neden olabilir. Hatta iş saç dökülmesine kadar da gidebilir. Bu nedenle saç fırçalarınızı düzenli olarak temizlemelisiniz. Saç fırçalarınızı aşağıdaki yöntemlerle temizleyebilirsiniz.

- Saç fırçası üzerinde kalan kıllar, yumak haline gelmeden düzenli aralıklarla fırçadan arındırılmalıdır.

- Biriken kıl yumaklarını bir iğne ya da kürdan vasıtasıyla fırçadan ayıklayabilirsiniz.

- Saç fırçanızı, sirkeyi, suyu ve deterjanı bir kaba koyarak temizleme işlemine başlayabilirsiniz. Bu aşamada soğuk su kullanmaya dikkat etmelisiniz.

- Elde ettiğiniz karışımın içinde fırçanızı 1 ya da 2 saat bekletin. Fırçanızın sapı ahşap ise, sapı dışarıda kalacak şekilde fırçanızı kaba koyun.

- Ayrıca saç fırçalarınızı duş jeli ya da şampuanınızla aynı işlemleri yaparak temizleyebilirsiniz. İşlem bittikten sonra fırçanızı bol su ile durulamayı unutmayınız.

- Saç fırçası temizliğinde çay ağacı yağını hiç denediniz mi? Bu yağdan fırçanıza bir kaç damla damlatarak fırçanızı bakterilerden arındırabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle