Toptan Sabunluk Ve Sabunluk İmalatı

Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net


İletişim Formu:
Toptan Satış
Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2 Beykoz
tel:+90 545 479 56 87 - info@miniorg.net

Toptan sabunluk modellerinden dilediğinizi satın alarak, lavabo çevresine zengin bir görüntü kazandırabilirsiniz. Sabunluklar; katı sabun altlığı ve sıvı sabun şişesi olarak iki farklı modelde satışa sunulmaktadır.

SABUNLUK KULLANIMI VE SABUNLUK MODELLERİ

Banyoların en önemli aksesuarlarından biri olan sabunluklar lavabo kenarlarına yerleştirilen fonksiyonel ürünlerdir. Toptan sabunluk imalatında metal, cam, seramik, plastik, porselen gibi materyaller kullanılmaktadır. Sabunluk ürünlerini set halinde alarak, banyo dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Sabunluk imalatı ile klasik tarzda sabunluklar ve sıra dışı modellerde sabunluklar tasarlanmaktadır. Taş dekorlu ya da payet taşlarla bezenmiş sabunluklara rastlamanız mümkün olacaktır. Bu tarz sabunluklar bulundukları ortama estetik bir dokunuş katarlar. Banyo ve tuvaletlerde kullanılan sabunluklar, bu ortamların şıklığını arttırmış olurlar. Toptan sabunluk ürünleri geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ürünün kalitesi, tasarımı, fonksiyonel özellikleri ve markası fiyat üzerinde her zaman belirleyicidir.

Sabunluk imalatı sonucu üretilen bu ürünler sabunların sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Banyo, tuvalet gibi alanlarda sabunun olmaması asla düşünülemez. Evinizde katı sabun kullanmayı tercih ediyorsanız, üzerine katı sabun konulan sabunluklardan kullanabilirsiniz. Kimi sabunluk modelleri duvara monte edilebilen tasarımlardadır. Sabunluk imalatında en çok kullanılan malzemeler cam, porselen, pirinç ve seramiktir. Bu materyaller hem sıvı sabunlukların hem de katı sabunlukların üretiminde kullanılmaktadır. Duvara sabitlenen sabun aparatları ise, daha çok plastik malzemelerden imal edilmektedir.

Görüldüğü üzere, farklı malzemelerden üretilmiş sabunluklar bulunmaktadır. Bu sabunluklar arasından dilediğiniz renk ve desende ürünler seçebilirsiniz. Çok ıslanmayan alanlarda ahşap sabunluklardan faydalanabilirsiniz. Ya da cam sabunluklardan sipariş vererek rengarenk sabunlarınızı bu sabunluklar içinde muhafaza edebilirsiniz. Duvara monte edilen sabunluklardan mıknatıslı ya da vantuzlu modelleri satın alarak, duvarınıza delik açmamış olursunuz. Toptan sabunluk ürünlerini oldukça ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Şık tasarımlı sabunluklar ile banyo dekorasyonunuza yeni parçalar eklemiş olursunuz. Üstelik sabunluklar ortamdaki dağınıklığın giderilmesini de sağlamaktadır. Çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz sabunluklarınızı. Onların içerisine şampuan ya da duş jeli gibi ürünlerinizi de koyabilirsiniz. Ya da farklı temizlik sıvılarını sabunluklar içinde muhafaza edebilirsiniz.